jbarta Odesláno 24. květen 2013 Odesláno 24. květen 2013 Zdravím, rád bych našel odpověď na kontroverzní téma a to je montáž tažného zařízení u ne Peugeot servisu a vlivu na záruku. Mám novou 208 a tažné od Peugeot nevypadá vůbec pěkně. Našel jsem pro sebe ideální (vertikální bajonet), ale trochu se bojím co na to záruční podmínky. Děkuju i za Vaše zkušenosti. Jirka. Citovat
Návštěvník Odesláno 24. květen 2013 Odesláno 24. květen 2013 Nemá to vliv na záruku. Použij elektroinstalaci určenou pro 208 a není problém. Citovat
jbarta Odesláno 25. květen 2013 Autor Odesláno 25. květen 2013 Do Peugeotu jsem volal a jejich odpověď byla \"kulišácká\". V záručních podmínkách je informace, že mohumontovat jen zařízení schválená Peugeotem, tj. jejich. Trochu jsem oponoval, jak může tažné zařízení mít vliv např. na brzdy nebo karoserii. To musel uznat, ale vrátil mi to na elektrice. A to už je oříšek. Pokud bych koupil elektriku od Peugeotu a tažné od někoho jiného, bude to pasovat? Asi ano. Kdo mi pak na to dá \"papír\" pro dopraváky? Asi montér tažného, je to tak? Jirka. Citovat
ozzy56 Odesláno 25. květen 2013 Odesláno 25. květen 2013 taky myslím,že tu elektriku bys měl mít od nich--tam souvislost se zásahem do auta asi je, ale tažné zařízení by mělo být schváleného typu, at je vyrobeno kýmkoli--musí být upevněno v bodech doporučených výrobcem pasovat to bude, vždyt na tažné se montuje jen zásuvka:myslim [upravil dne 25/5/13 11:36 od ozzy56] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.