Do Peugeotu jsem volal a jejich odpověď byla \"kulišácká\". V záručních podmínkách je informace, že mohumontovat jen zařízení schválená Peugeotem, tj. jejich. Trochu jsem oponoval, jak může tažné zařízení mít vliv např. na brzdy nebo karoserii. To musel uznat, ale vrátil mi to na elektrice. A to už je oříšek. Pokud bych koupil elektriku od Peugeotu a tažné od někoho jiného, bude to pasovat? Asi ano. Kdo mi pak na to dá \"papír\" pro dopraváky? Asi montér tažného, je to tak?
Jirka.