Přejít na obsah

jbarta

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 208
  • Rok výroby
    2012

Profilové informace

  • Pohlaví
    Nevybráno
  • Město
    Kolín - Štítary
  • Stát
    Česká republika

jbarta's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. Do Peugeotu jsem volal a jejich odpověď byla \"kulišácká\". V záručních podmínkách je informace, že mohumontovat jen zařízení schválená Peugeotem, tj. jejich. Trochu jsem oponoval, jak může tažné zařízení mít vliv např. na brzdy nebo karoserii. To musel uznat, ale vrátil mi to na elektrice. A to už je oříšek. Pokud bych koupil elektriku od Peugeotu a tažné od někoho jiného, bude to pasovat? Asi ano. Kdo mi pak na to dá \"papír\" pro dopraváky? Asi montér tažného, je to tak? Jirka.
  2. Zdravím, rád bych našel odpověď na kontroverzní téma a to je montáž tažného zařízení u ne Peugeot servisu a vlivu na záruku. Mám novou 208 a tažné od Peugeot nevypadá vůbec pěkně. Našel jsem pro sebe ideální (vertikální bajonet), ale trochu se bojím co na to záruční podmínky. Děkuju i za Vaše zkušenosti. Jirka.
×
×
  • Vytvořit...