oni Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?catcomp=1&itemlist=36949%2c43964%2c41595%2c43963 Nevim, zda se vam to zobrazi, ale nejak se nemohu rozhodnout. nezajima se o to nekdo trochu vice? za kazdej postreh budu rad. Citovat
lukaro Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Já bych vzal buď T a nebo V, podle operačního systému, jinak jsou snad stejné, design odlišný.... Citovat
Šalda Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Záleží co od telefonu očekáváš, jestli budeš hodně točit a fotit, popřípadě hodně serfovat na netu a podobně, podle toho se odvíjí typ mobilu, na net je lepší větší displej, sám mám xperiu P, telefon dobrej, ale na net jen spíše jen na nouzovku, displej je 4\" a na tohle je pro mě malej, jinak fotky i video dobrý, jsem spokojen. Z těch co jsi ukázal bych volil xperiu T;) Citovat
lukaro Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Já bych řekl, že to co tam má, je vcelku pořád to samé jen jiný OS.... Trochu jiný design já osobně bych volil spíše něco od HTC Citovat
Šalda Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Já jedině Sony, nic jinýho mě nesmí do ruky:D A HTC už vůbec ne, to raději Samsung:P Citovat
Šalda Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 A osobní systém mají stejnej, jen nějakej má starší verzi, ale to je jedno, pro všechny tyto typy je dostupná aktualizace na 4,1 Jelly Bean, taky sem měl na začátku 2,3, pak se mě mobil aktualizoval na 4,0 a nyný už mám 4,1. Osobně bych proto volil T, u S je velká nevýhoda ta spodní brada a průhlednej proužek, hodně se to kazí. Citovat
lukaro Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Designově a s výbavou mě oslovila jedině taky ta T.... Citovat
oni Odesláno 21. květen 2013 Autor Odesláno 21. květen 2013 Htc mam ted a jde po 4 na reklamaci a uz to nechci. Osobne me oslovilo nejvice to V, ze ma zvetsenou odolnost. A co treba procesory? Jsou tam dva druhy. Ono uzivatelsky je nejlepe hodnoceno to Sko. Jinak to T se mi taky zamlouva. Citovat
lukaro Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 A jak psal Šalda, něco od Samsungu? Bezkonkurenční displej.... Citovat
oni Odesláno 21. květen 2013 Autor Odesláno 21. květen 2013 Momentalne pouzivam sIII. Ono ale tyhle sony maj lepsi rozliseni nez sIII, ale skutecnost nevim jaka je. Citovat
poldiss Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Bezkonkurenční displej? Viděls někdy přímý srovnání přepálenýho AMOLED od Samsungu a obyč LCD TFT od Sony? jinak bych hodně rozmýšlel mezi V a T, ale asi bych vzal V, docela po ní poslintávám jen nejsou finance Citovat
poldiss Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Přesně to říká reklama skutečnost už je trochu jiná EDIT: [upravil dne 21/5/13 20:46 od poldiss] Citovat
lukaro Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Ne reklama, ale zkušenosti... Televize od Samsungu patří mezi TOP a co měla mamka Samsungy tak na displej žádný neměl, včetně Sony Ericssonu... Ale hádat se tu můžeme do nekončena. K tématu, bral bych T [upravil dne 21/5/13 20:44 od lukaro] Citovat
oni Odesláno 21. květen 2013 Autor Odesláno 21. květen 2013 Ja jeste uvidim jak s financema. Ale asi T nebo V. No a u tech tv bych se hadal taky teda. Citovat
poldiss Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 a hlavně TV neni displej do mobilu Jinak úplně nejlepší je zajít si někam, kde maj vystavený telefony a zkusit si jich naživo co nejvíc, z parametrů na netu nepoznáš nic a nemusí ti sednout zpracovánim atd. Citovat
oni Odesláno 21. květen 2013 Autor Odesláno 21. květen 2013 To se snazim, ale nikde nic. Na zivo je to vsude bida. A orientuje se tady nekdo ohledne tech procesoru? Citovat
poldiss Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Třeba někde u operátorů nemaj výběr? Jinak rozdíl v procesorech mezi T a V je jen v tom, že V zvládá LTE jinak jsou tuším, že totožný Citovat
Šalda Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Lukaro, televiza od Samsungu je něco jinýho;) To se dává na stolek nebo na zeď a díváš se na filmy a podobně, mobil se zase více používá na volání a podobně Jinak co se týše displeje, Sony má Mobile Bravia Engine , a spolu s whitemagic nádherně čitelnej na přímým slunci, ukaž mě Samsunga kterej to tak má Brácha má taky S3 a nebýt většího a tudíž i lepšího rozlišení displeje tak může jít Samsung do kytek;) Jinak pokud i odolnej mobil co Z, nad ní pošilhávám já [upravil dne 21/5/13 21:09 od Šalda] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.