dodS12 Odesláno 30. duben 2013 Odesláno 30. duben 2013 caute, potrebujem poradit. bol som asi pred tyzdnom v servise kvoli tomu aby mi uchytili SWIRL klapku, lebo nebola upevnena, a odvtedy sa mi zda, ze ma auto nizssi vykon, neviem cim to moze byt, mam aj nove repasovane turbo, na 3ke mi auto taha od tych 2500 ot do 3600 ot a potom to je bieda uz to vobec nejde a pri 4-ke sa zastavia otacky na 3900 ot a nejde to dajej mozem tlacit na plyn ako chcem ide to nejakych 150-155 a pred tym mi auto tahalo na 4ke bez problemov cez 4000 ot a tahalo auto 170 a stale islo a teraz na 4ke tych 150 a idu otocky len do 3900 ot ako keby bol vykon niecim obmedzeny. A este pred tym mi aj na 3ke zacalo auto tahat okolo 2200 ot. a teraz je citelny tah az pri 2500 ot. Viete mi poradit co to moze byt pricina toho znizeneho vykonu? motor 2,2 HDI sedan r.v. 2001 Citovat
sedrik20 Odesláno 30. duben 2013 Odesláno 30. duben 2013 Nazdar. Ja som raz menil vzduch filter a vypojil som aj váhu vzduchu. Samozrejme som ju zabudol zapojiť . Potom šiel s autom niekam a nemalo žiaden ťah až od tých 2500 zacalo ťahať ako má. Skús pozrieť na váhu. Potom som to zapojil a auto šlo krásne Citovat
dodS12 Odesláno 1. květen 2013 Autor Odesláno 1. květen 2013 este mi prosim ta povedz kde najdem vahu vzduchu, a mal si odpojedny konektor? Citovat
sedrik20 Odesláno 1. květen 2013 Odesláno 1. květen 2013 Ano zabudol som zapojiť ten konektor. No váha vzduchu je asi to ked dáš dole kryť filtra vzduchove a celý kryť vyberies ten vrchný a vo vnutri v tom sacom potruby na tom kryté je taký pliesok a na nom taká gulocka. Len tu guľôčky nechytaj . Citovat
777-Ado-777 Odesláno 1. květen 2013 Odesláno 1. květen 2013 ..asi pred rokom som riešil toto isté, to auto musí leteť uz od 2000 ot., urcite to daj na počítač, tam vypíše buď váhu vzduchu, alebo bude zlý podtlakový ventyl. Ten čo je pod čelným sklom a 1-na hadička ide do turba. Citovat
dodS12 Odesláno 2. květen 2013 Autor Odesláno 2. květen 2013 zajtra idem na diagnostiku do peugeotu, len nie som objednany, takze sa budem musiet objednat Citovat
dodS12 Odesláno 3. květen 2013 Autor Odesláno 3. květen 2013 tak dneska som bol v peugeote a dohodli sme sa az na 15-teho na diagnostiku, kedze terminy co mali volne skorej mi nevyhovali, lebo pracujem 50 km od peugeotu Citovat
Bjukemen Odesláno 4. květen 2013 Odesláno 4. květen 2013 15 teho.? to hadam uz nemysli vazne ten pežot, dobre ze o pol roka ta neobjednali a pritom diag zaberie tak 15 min. casu, nuz darme ..nema niekto pri tebe vlastnu diag.? tu vahu vzduchu si skontroloval.?..nevymenil servis tvoju dobru vahu za nejaku vadnu.? Citovat
dodS12 Odesláno 4. květen 2013 Autor Odesláno 4. květen 2013 tak este mi ponukli terminy 9-teho a 10-teho, ale tie mi nevyhovuju, oni tvrdia, ze tam maju iba jednoho elektrotechnika, ktory to robi a je vytazeny. Vahu vzduchu mam v poriadku, ta bola aj cistena priblezne pred 2000 km ako som menil turbo za repasovane turbo Citovat
dodS12 Odesláno 4. květen 2013 Autor Odesláno 4. květen 2013 v okoli by sa aj nasla diagnostika, ale len zbytocne zaplatim 2 krat za diagnostiku, lebo tam mi nevie odstranit problem tam to funguje metodou vymena pokus-omyl, v peugetote aspon viem, ze ked spravia tu diagnostiku tak aj odstrania problem, len to cakanie akona o operaciu Citovat
dodS12 Odesláno 15. květen 2013 Autor Odesláno 15. květen 2013 takze dneska som bol na diagnostike, diagnostika vyhodila trvalu zavadu, minimalna hladina aditiva. Ale to by nemalo mat vplyv na vykon. Boli sme aj na skusobnej jazde, mozno to islo o nieco lepsie ako minule ale stale to nie je ono, malo to vetsi vykon. Takze nevedeli co s tym, potom mi poradili uz len vylucovaciu metodu, skusit vymenit vahu vzduchu. Citovat
dodS12 Odesláno 16. květen 2013 Autor Odesláno 16. květen 2013 ako zistim, ze je vaha vzduchu v haji? a este jedna otazka, ked odpojim konektor vahy vzduchu auto sa ako bude chovat? malo by ist horsie? Citovat
dodS12 Odesláno 17. květen 2013 Autor Odesláno 17. květen 2013 Dneska som skúšal auto a na 4ke sa horko ťažko dostalo na 4000 ot dlho to trvalo, tá akceleracia bola veľmi pomalá, dostal som sa na 160 dal som 5ku a auto ledva išlo dostalo sa na 170 a nešlo nemalo žiaden ťah, akokeby išlo maximalnou rýchlosťou. Pred týmto problémom mi auto oveľa sviznejsie akcelerovalo na 4ke bez problémov 4000ot rýchlosť 170 do mierneho kopca a pri zaradeni 5ky zacalo este ďalej ťahať, bez problémov by dosiahlo 210. Poraďte mi čo by to mohlo byť, v peugeote mi povedali, že nevedia čo s tým. diagnostika jediné písala minimálna hladina aditiva a že su nejak veľmi rychle regenerácie dali každé 4 km, čo je divne. Takže neviem čo robit, skúste mi poradiť čo by to mohlo byt Citovat
sedrik20 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 ked odpojis vahu vzduchu bude sa to chovat tak ze ti zacne tahat az od 2500 . aspon mne to tak robilo Citovat
straki007 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 2,2 HDi jsou moje zlaticka milovane. Jses ochotny prijet do Chomutova?? Do 3 hodin odjizdis s funkcnim autem.......pokud neni v haji turbo....(ikdyz i tohle mam skladem) :D:D:D:D:D:D:D [upravil dne 17/5/13 18:27 od straki007] Citovat
dodS12 Odesláno 17. květen 2013 Autor Odesláno 17. květen 2013 Chomutov je ako daleko od Novych Zamkov? mam tam repasovane turbo od marca Citovat
dodS12 Odesláno 17. květen 2013 Autor Odesláno 17. květen 2013 no asi do Chomutova nepojdem je to okolo 550 km odomna,este keby to bolo blizsie. A co by si tam tipoval, ze co by mohlo robit to znizenie vykonu? Vaha vzduchu? Citovat
straki007 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Nevim. Chce to zmerit. Tady to mas jenom tipovani. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.