lowinger Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Mám Peugeota 407 SW, 2007, najeto 190tkm. Z levé části motorového prostoru začne po zahřátí motoru znít podivný zvuk \"sekačky\" - a to pouze při volnoběhu (například když čekám a semaforu). Něco ve vozidle začne rezovovat a mě to přivádí téměř k šílenství :-) Poprosím vás o pomoc, neví někdo co by to mohlo být za problém? Díky za radu. Citovat
straki007 Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 To SW 407 z roku 2007 delaji............ To je spravne. [upravil dne 29/4/13 20:07 od straki007] Citovat
Sagic Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 Souhlasím se Strakim, u ročníků 2007 a kolem 190tis km najeto to je v pořádku. Ale jen SWčka, škoda, že to není sedan! Citovat
straki007 Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 Akorat ted zalezi jaka sekacka jeste...... 4 takt nebo 2 takt :myslim:myslim ono obe maji jiny zvuk. Citovat
Laďa Odesláno 30. duben 2013 Odesláno 30. duben 2013 Straki:-) To byla narážka, že není uvedena motorizace:papa Citovat
straki007 Odesláno 30. duben 2013 Odesláno 30. duben 2013 Ja myslim ze merlin presne vedel ktera bije:D Citovat
merlin99 Odesláno 30. duben 2013 Odesláno 30. duben 2013 Lada: ako napisal , tak uz som tu dost dlho aby som vedel ako to bolo myslene:D a taky vtipek som v ten den presne potreboval:) [upravil dne 30/4/13 11:01 od merlin99] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.