Micky Odesláno 26. duben 2013 Odesláno 26. duben 2013 Ahoj kluci, vlastním 407 2.0HDI, RHR. Teď jak se oteplilo, zdá se, že mi začalo něco jakoby slabě hučet v motorovém prostoru. Přirovnal bych to ke zvuku sahary. Koukal jsem na to zepředu, shara vypnutá, klimu jsem taky vypnul (a to tak, že jsem vypnul větrák a AC v menu). Nemění se to sešlápnutím plynu ani otáčením volantu. Prostě zvuk, jako by jste seděli v zavřeném autě a někdo daleko venku sekal motorovou sekačkou trávu. :-) Zvedl jsem kapotu a nic moc jsem nevypozoroval, snad jen, že to jde z pravé strany z pohledu řidiče, tedy místa, kde je alternátor, klimakompresor a \"klínový\" řemen. Rozvody jsem měnil před půl rokem, takže kadlkou by to být nemělo, navíc ta by kvičela více při sešlápnutí plynu ne? Neví někdo, co to může být? Připadá mi to až legrační. Vozy Peugeot opravdu baví... :-) Citovat
Judes Odesláno 26. duben 2013 Odesláno 26. duben 2013 Takto cez PC to bude ťažko identifikovateľné ale ak to ide s tej pravej strany mohol by to biť zvuk zo serva, má elektrický pohon, vydáva taký nemený tón čosi ako popisuješ o tej kosačke v diaľke. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.