Honza z Nera Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 Dobrý den, ahoj všem. V souvislosti se střevními potížemi členů klubu po návštěvě nejmenované restaurace po nedávném srazu si vás dovoluji upozornit na projekt \" Psí žrádelny \". Více info zde: http://www.dogheaven.cz/index.html Můžete to také vzít jako formu drobného přivýdělku pokud jste dostali pejska jako nevhodný dárek či máte alergii na chlupy. Pěkný den :D Citovat
macik.83 Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 prvne jsem zacal nadavat, pak jsem si precetl toto http://www.dogheaven.cz/manifest.html Citovat
pastorek Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 Šokujúca metóda kontraverznej kampane, autori zrejme nepoznajú rozdiel medzi spoločenskými a hospodárskymi zvieratami. Ešte aby niekto začal debatu do akej miery je pre človeka \"normálne\" byť vegetariánom či vegánom. Citovat
Honza z Nera Odesláno 18. duben 2013 Autor Odesláno 18. duben 2013 Když nemá člověk nic kloudného na práci, neválčí, nemá nouzi o jídlo tak dělá pič... mě to prostě rozesmálo. Diskuse na uvedeném vebu je také docela príma. Citovat
lukaro Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 50g Yorkshirská pochoutka 999 Kč Tohle mě dostalo..... Ale sranda stranou, projekt je to šílený, normálně jsem tomu i uvěřil.... Citovat
OK406 Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 To mi pripomenulo: Počkej, až to uvidí Přema! Ten ti dá Bobika:D:D:bacha:D:D. Citovat
Honza z Nera Odesláno 19. duben 2013 Autor Odesláno 19. duben 2013 . . . prý bude upřesněno . . . Citovat
Dýdý Odesláno 20. duben 2013 Odesláno 20. duben 2013 v okolí Rakovníka by se taková restaurace asi i chytla:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.