noradek Odesláno 8. duben 2013 Odesláno 8. duben 2013 ahoj už nějakou dobu začímam pozorovat že mi zničeho nic jde více stuha volant,jakoby vynechávalo servo,chci se zeptat zda někdo neví kde by mohl bít problém,něz to začnu hledat. Jedná se o 306ku 1.6 benzín.oleje je dost. Citovat
Ferry Odesláno 8. duben 2013 Odesláno 8. duben 2013 tak bud odchazi servo a nebo ventil na rizeni, dalsi moznosti je, ze mas zrezla loziska horniho ulozeni tlumicu a ty se zasekavaji, takze to vypada, jako kdyz servo nefunguje, ale ono jen nema dost sily premoct ten odpor nevim jak, u 306, ale u 406 je to caste a hrozi i prasknuti pruziny poznas to snadno, kdyz ti nekdo bude tocit volantem, mela by se pruzina volne otacet v hornim lozisku jako celek i s tlumicem, pokud se bude otacet jen tlumic a pruzina se bude sponovat do krutu s pevne fixovanym hornim koncem, tak je to pruser [upravil dne 8/4/13 08:57 od Ferry] Citovat
noradek Odesláno 8. duben 2013 Autor Odesláno 8. duben 2013 ložiska horních uložení tlumičů jsou dobré,nedávno jsem měnil tlumiče. Citovat
Ferry Odesláno 8. duben 2013 Odesláno 8. duben 2013 a zaclo to delat az po te vymene ? jaka loziska jsi daval? nebo zustala puvodni ? Citovat
noradek Odesláno 8. duben 2013 Autor Odesláno 8. duben 2013 ložiska jsem daval začlo to dělat tak před týdnem a tlumiče jsem měnil na podzim. Citovat
Ferry Odesláno 8. duben 2013 Odesláno 8. duben 2013 a jakou znacku tech lozisek ? treba loziska Monroe jsou totalni ****, ty se zadiraji tak dva mesice po oprave, nekdy se to zadira hned po montazi. Nejlepsi, kdyz fakt mrknes na ty pruziny, jak se otaci, nech nekoho, at toci volantem a sleduj v podbehu to horni ulozeni, jestli funguje Citovat
noradek Odesláno 8. duben 2013 Autor Odesláno 8. duben 2013 Podívam se na ty ložiska zvednu předek auta a vyzkouším točit volantem,ale asi bych to viděl na to servo protože v tom při zatáčení jakoby trochu cukne. Citovat
Ferry Odesláno 8. duben 2013 Odesláno 8. duben 2013 to cuknuti muze byt prave tim, jak je pruzina nasponovana a pak to lozisko naraz preskoci a pruzina se srovna, nestava se ti taky, ze kdyz das treba plnej rejd, tak potom, kdyz vratis volant rovne, ti to jeste chvili tahne na tu stranu, co byl predtim plnej rejd ? Citovat
noradek Odesláno 8. duben 2013 Autor Odesláno 8. duben 2013 no teď když na to myslím tak asi jo,bude určitě potřeba to zvednout a podívat se. Citovat
Guest servisman Odesláno 8. duben 2013 Odesláno 8. duben 2013 otáčet kolama a pozorovat pružinu MUSÍ auto býti na zemi ne zvednuté Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.