Jump to content

Odstranění spárování v mobilu

Ivouš
 Share

Recommended Posts

čau u telefonu nokia 6220 clasik nejdou odstranit staré nepotřebné 2 mobily pro Bloetooth.

V sekci Bluetooth - spárované přístroje (je vše ok tam se ty už staré nepoužívané mobily neukazují).

ale když potom ještě dám volby- Nový spárovaný přístroj a dám -zvolit - tak tam se mi ty nepoužívané spárované mobily ukazují stále a nijak je nejdou odstanit.

jedná se mi o to aby tam ty nepotřebný mobily nezavazely.Nedá se to někde v paměti mobilu odstanit?zatím jsem na nic nenarazil.

A když odesílám třeba fotku třeba do pc tak mi tam vyskočí taky ty nepotřebný mobily abych si vybral kam to odeslat.

doufám že jste to pochopily s čím mám problém. díky čauvec

Těžko říct. 6220 jsem nikdy v ruce neměl. Ale jak znám nokie, viděl bych to na nějakýho \"šotka\" :D

Já bych začal vypnutím mobilu - vyndáním baterky na dost dlouho, aby zapomněl... Pak bych mrknul, jak je na tom telefon s FW, zda je v něm aktuální verze a pokud ne, tak bych jí tam dal. Následně bych zkusil štěstí v hledání na internetu. No a když by nepomohlo ani to, tak bych dal nějaký tovární nastavení :aut

Pořadí je na tvém uvážení :myslim:D

Hoj,jediný způsob jak to vymazat je tovární nastavení *#7780#

zkusil jsem to , protože tento MT taky mám.Aplikace mne zůstaly , ale samo nastavit tapetu,motiv,APN,a BT , kde už nejsou žádné přístroje :super

Jinak jsem na nic jiného nepřišel :(