slavko44 Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Zdravim. Vymenil som bateriu v dialkovom ovladani v Peugeot 207 a prestalo fungovat. Funguje iba pri volante, ked ho namierim na spinaciu skrinku. Uz som skusal vsetko mozne, a stale som sa nikde nepohol. Baterka je dobra, meral som ju. A uz ani na starej baterke to nechce fungovat. Ja mam Peugeot 207 r.v. 2009 a dvojtlacitkovy vyskakovaci kluc. Dakujem Citovat
Ferry Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 nefunguje vubec nebo ma snizeny dosah, z toho co jsi napsal jsem to nejak nepochopil ? Citovat
slavko44 Odesláno 2. duben 2013 Autor Odesláno 2. duben 2013 Funguje len pri volante ak je kluc nasmerovany na spinaciu skrinku. Z vonku vobec nefunguje...ani ked viac krat tukam do tlacitka...ani ked nasmerujem kluc k volantu... Citovat
Blackrunner123 Odesláno 7. březen 2017 Odesláno 7. březen 2017 zdravím, vyřešili jste to nějak? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.