Milan+ Odesláno 26. březen 2013 Odesláno 26. březen 2013 Vzužívate někdo těchto slevových akcí od O2 extravýhody? Citovat
koblih69 Odesláno 26. březen 2013 Odesláno 26. březen 2013 Velmi často - nejčastější je sleva Agip 1,- na litr a Slevy do Sportisima a C&A pak taky nějaký permanentky na lyže... Citovat
skuci Odesláno 26. březen 2013 Odesláno 26. březen 2013 já tankuju jen u Benziny, kde mám slevu 0,5 ale O2 výhradně v zimě na permanentky ;-) Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 vyuzivam a co to jde, protoze nektere jsou docela vyhodne. Ale asi nejcasteji Herlikovice a to nejlepe v tydnu, protoze o vikendech tam tech slevaru je podstatne vice Citovat
Berry86 Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 Obcas slevy do Alipne Pro a Sportisimo , ty zimni arealy nemaji moc zajimave ale je to spis o tom, kdo to ma kam blizko nebo daleko Citovat
Milan+ Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 Tak to jsem se jen ptal,že jsem takhle nikoho s founem nepotkal,že by dával kod,já zítra s kolegy z prace využiju 30% U fleků. Sem tam to sportisimo také. Špatný neni ten Agip v kombinaci s kartou ještě další myslím 4%. Citovat
skuci Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 jakou kartou, myslíš jako Bene + od Ge Money? Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 Tak to jsem se jen ptal,že jsem takhle nikoho s founem nepotkal,že by dával kod,já zítra s kolegy z prace využiju 30% U fleků. Sem tam to sportisimo také. Špatný neni ten Agip v kombinaci s kartou ještě další myslím 4%. mas to u Fleku bookly? A pak poreferuj, jake to bylo, protoze se tam taky chystam Citovat
Milan+ Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 Jo jo,všechny karty od Ge už tento program mají. Citovat
Milan+ Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 Tak to jsem se jen ptal,že jsem takhle nikoho s founem nepotkal,že by dával kod,já zítra s kolegy z prace využiju 30% U fleků. Sem tam to sportisimo také. Špatný neni ten Agip v kombinaci s kartou ještě další myslím 4%. mas to u Fleku bookly? A pak poreferuj, jake to bylo, protoze se tam taky chystam Dnes jsem tam volal,tak v poho a pak ještě jdeme na tu 33 k Medvídkům,jestli ji budou mít,tak uvidíme,tak tam doraž,jestli jsi doma. Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 ee, manzelka ma dovolenou a ja uz se tesim na ctvrtecnniho kumburaka Citovat
Milan+ Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 Já jsem zvědav na ten X beer 33 co to bude za 133kč. Citovat
Milan+ Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 No nechám se překvapit,uvidíme. Citovat
punkac Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 U Fleků - no nevím, tlačenka za cca 80 kč mě nebere (cena z roku 2004). U Medvídků si nás vůbec nevšímali, asi nemluvím dobře rusky (2012), ale nedaleko je U Jelínků a to je pro mě pecka na pivko. Plzínka za 38 a paráda atmosféra malého staropražského výčepu Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 musim te vzit na malostranskou ke Kocourovi Citovat
punkac Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 Raději bych skusil Tygra, tam se mi ještě nepoštěstilo si sednout, samý rezervace Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.