Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

O2 výhody


Milan+

Recommended Posts

Tak to jsem se jen ptal,že jsem takhle nikoho s founem nepotkal,že by dával kod,já zítra s kolegy z prace využiju 30% U fleků. Sem tam to sportisimo také. Špatný neni ten Agip v kombinaci s kartou ještě další myslím 4%.

mas to u Fleku bookly?

A pak poreferuj, jake to bylo, protoze se tam taky chystam :D

Tak včerejší akce u Fleků na pohodu,je to tam využíváno vcelku asi dost dle číšníka,sály od vchodu nalevo byly kolem poledne narvány,učet za čtyři cca 3800 a sleva 30% cca 1140kč dolů dělá z učtu velmi přijatelnou častku.

A druhá hospůdka zklamání,jelikož vázne komunikace v podniku,tak info recepce s kterou jsem vyměnil par mailiků nevěděla,že x beer bude až začátkem května,tak po vyjasnění dorazil sládek a dal nám ochutnat mladinu,která má do vystavení ještě přes měsic,je to zajímavé pivko,uvidíme v tom květnu jaký bude final. Akce se asi bude pro uspěch opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem se jen ptal,že jsem takhle nikoho s founem nepotkal,že by dával kod,já zítra s kolegy z prace využiju 30% U fleků. Sem tam to sportisimo také. Špatný neni ten Agip v kombinaci s kartou ještě další myslím 4%.

a v podmínkách píšou, že nelze využít v kombinaci s další slevou, např Bene + :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Fleků - no nevím, tlačenka za cca 80 kč mě nebere (cena z roku 2004). U Medvídků si nás vůbec nevšímali, asi nemluvím dobře rusky (2012), ale nedaleko je U Jelínků a to je pro mě pecka na pivko. Plzínka za 38 a paráda atmosféra malého staropražského výčepu

Já Vás chlapci lituju, 5 minut od baráku na jednu stranu mám plzínku za 30,- (vlastně teď zdražili na 32:( ) a pět minut na druhou stranu čepovanýho Heinekena též za 30:P A musím uznat, že ikdyž na Plzeň nedám dopustit, tak Heineken je z pípy taky moc lahůdkovej:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heineken kurví pivo, jinakvčera jsem sám sobě udělal zážitek (hlavně pro mou peněženku) tady http://www.pivovarnarychte.cz/cz/hlavni-strana.html Dal jsem si lososa a k němu 11 nefiltrovanejch 12° Mazel, krabku Velbloudů a dva Jégry, kávičku a jak jsem se zážitkově vracel dom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...