JannyGIV Odesláno 15. březen 2013 Odesláno 15. březen 2013 Ahoj můj partner nějak začal zlobit. Poslední dobou špatně startuje min 10-20otáček motoru než chytne. Také jsem si všiml že žhaví i když je okolo nuly dříve žhavilo až když bylo -5st. Dnes se stalo že nežhavilo když bylo -2 a naskočilo dobře. odpoledne žhavilo když bylo nad nulou a opět problém. Diagnostika ted bohužel není možná. Nenapadá někoho čím by to mohlo být? Nějaký snímač teploty? Taky se mi dnes stalo že po cca 1 minutě jízdy po nastartování jsem zastavil na křižovatce a motor chcípl. na další křižovatce klesly otáčky tak na 500 a málem to také chcíplo. Nenapadá někoho kde může být problém? Díky Janny [upravil dne 15/3/13 19:02 od JannyGIV] Citovat
Lubo181 Odesláno 17. březen 2013 Odesláno 17. březen 2013 regulator tlaku paliva vycistit a skontrolovat samotny tlak paliva Citovat
JannyGIV Odesláno 17. březen 2013 Autor Odesláno 17. březen 2013 regulator tlaku paliva vycistit a skontrolovat samotny tlak paliva Ahoj díky za radu. Je to složité to vyčistit a kde ho vlastně najdu? Vím že byl loni měněn snímač tlaku na railu ale to určitě není ono. Díky za info Janny Citovat
JannyGIV Odesláno 17. březen 2013 Autor Odesláno 17. březen 2013 Ještě dodám že je tam čerpadlo a vstřikování siemens. Janny Citovat
Lubo181 Odesláno 17. březen 2013 Odesláno 17. březen 2013 ten regulator sa nachadza na vysokotlaovom cerpadle su tu nejake prispevky o tom treba to popozerat Citovat
JannyGIV Odesláno 23. březen 2013 Autor Odesláno 23. březen 2013 Regulátor jsem vyndal a profouknul bohužel je to uplně stejné jako předtím když merzne tak nestartuje. Je to siemens a to sítko ta nebylo. Napadá ještě někoho něco? Dá se nějak poznat zda je to tím regulátorem? Díky Janny Citovat
JannyGIV Odesláno 24. březen 2013 Autor Odesláno 24. březen 2013 Ahoj ted jsem to zkoušel v -10st a chytlo to tak po 2 min startování. Celou dobu byla cítit z výfuku nespálená nafta. Když někoho něco napadne budu rád. Janny Citovat
JannyGIV Odesláno 24. březen 2013 Autor Odesláno 24. březen 2013 Když jsem je nechával kontrolovat před 15tis km byly ok. Má to najetejch poctivejch 280tis km. Citovat
Rastooo Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Asi mame rovnake Partneri, ja mam tiez siemens a tiez starty trvaju dlhsie, no 2min uz je dost, kde si som cital ze to moze robit aj snimac otaciek kluky , aku mas spotrebu ja sa neviem dostat pod 7.5l. Citovat
JannyGIV Odesláno 25. březen 2013 Autor Odesláno 25. březen 2013 Ahoj spotřebu nedostanu pod 7L ani náhodou a to si myslím že s nafťákama umím...... Citovat
Rastooo Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 Hmm, tak to sme natom rovnako, a ja stale niekde hladam chybu, tie siemensi asi tolko naozaj zeru.Musim sa stym asi zmierit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.