koblih69 Odesláno 16. březen 2013 Odesláno 16. březen 2013 Děkuji svému tiskovému mluvčímu Vítkovi za upřesnění mého názoru Bohužel se domnívám, že anténa by měla především chytat signál a zároveň vypadat dobře. Zatímco na to duhé se můžou názory různit podle vkusu každého soudruha tak kvalita příjmu se nevylepší. [upravil dne 16/3/13 11:29 od koblih69] Citovat
Patrius83 Odesláno 16. březen 2013 Autor Odesláno 16. březen 2013 tak to skuste vykladat navrharum v BMW. Tu plutvu si dam pochopitelne dozadu a budu tam dve anteny abych byl dulezity ( jak taxikar). Citovat
koblih69 Odesláno 16. březen 2013 Odesláno 16. březen 2013 Si děláš srandu nebo to myslíš vážně? 1. na BMW to vypadá vkusně. 2. to co tma dává BMW má signál srovnatelný s klasickou anténou - velmi kvalitní, né tuhle čínu. 3. dvě antény nebudou vypadat důležitě ale směšně. Citovat
stajgrpavel Odesláno 16. březen 2013 Odesláno 16. březen 2013 koblihu: on to snad myslel ironicky ;-) nebo ze by ne ? :-o Citovat
Patrius83 Odesláno 16. březen 2013 Autor Odesláno 16. březen 2013 Si děláš srandu nebo to myslíš vážně? 1. na BMW to vypadá vkusně. 2. to co tma dává BMW má signál srovnatelný s klasickou anténou - velmi kvalitní, né tuhle čínu. 3. dvě antény nebudou vypadat důležitě ale směšně. Ono to bylo mysleno ironicky, na BMW se mi to taky libi a videl jsem to na 306 a bylo to v pohode (kazdyho nazor) Citovat
Vítek1 Odesláno 16. březen 2013 Odesláno 16. březen 2013 Koblih: BMW tam ma vetsinou GPS antenu a radio je ve sklech. A vrtat kvuli tomu diru do strechy? kdyz uz tak kup imitaci ta se aspon lepi Citovat
Patrius83 Odesláno 22. březen 2013 Autor Odesláno 22. březen 2013 Tak vlastne vcera som zistil ze ta antena original je uplne na vrchu ulomena, proto to sustanie v radiu. Mate niekdo skusenosti ako to napravit? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.