Roman 1173 Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 Zdravím kolegové začíná mi umírat čerpadlo v nádrži u Partnera 2.0 HDI r.v 3/2001.Typ motoru RHY.Místo bzučení vydává hlasité pazvuky.Dotaz zní jak se k němu dostanu,musí nádrž dolů?Další dotaz:koupit nové originál nabo na Aukru za cca1600kč.Pokud kvalitnější tak jaké,všude píší od 6/2001 ale já mám do,je to stejné?Předem děkuji za každou dobrou radu Citovat
koblih69 Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 Na Aukru bývají k prodeji levná Polská čerpadla, ale u těch se pohybují ceny na netu pod 1000,- Nicméně většinou vcelku chodí bez problémů- Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.