Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj Peugeot 307 2.0 HDI, 79 kw


michaldr

Recommended Posts

Zdravím všechny přítomné. Přidávám svoji 307... Auto jsem kupoval v listopadu 2012 a od té doby je v autě dalších cca 45 000,-Kč. Nové turbo, EGR, naftové čerpadlo, výměna oleje, rozvodů... Tak snad teď dá na chvíli vše pokoj a budu moci něco vymyslet jak jí vylepšit :)

[upravil dne 9/2/13 11:58 od michaldr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej a těšíme se na foto. ;)

Jen do podpisu si přidej ještě motorizaci, v případě tvého dotazu zde na foru bude hned jasné, co máš konkrétně za auto.

Kolik má auto najeto, že se ozvalo turbo, EGR a čerpadlo? Příliš si nevybavuji, že by na dvoulitrovém HDi byly problémy s čerpadlem (myslím vysokotlaké, to v nádrži odchází) a hlavně turbem ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto by mělo mít najeto snad 146 000 Km. A dle slov mechanika byla závada na turbu a EGR od předchozího majitele. Údajně to vypadalo, že motor dostal zabrat a nenechal motor tzv. vyklapat... Tak nevím.. A co se týká čerpadla, filtru apod. Tak jsem tankoval na OMV, ale bohužel zřejmě nekvalitní nafta, protože byl pod filtrem jemný černý písek :bojim takže to byl docela mazec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitaj medzi nami a hlavne si užívaj auto pokiaľ funguje ako má. Aký rok výroby máš. Ja mám niečo podobné no toľko vecí som ešte chvalabohu nemusel meniť. Auto slúži, no má nevyliečiteľnú chorobu ranných štartov. Dúfam však, že to nie je rakovina a nemá \"metastázy\". Má len 165 000km tak si myslím, že mu končí puberta a začina dospievať.

VITAJ:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitaj medzi nami a hlavne si užívaj auto pokiaľ funguje ako má. Aký rok výroby máš. Ja mám niečo podobné no toľko vecí som ešte chvalabohu nemusel meniť. Auto slúži, no má nevyliečiteľnú chorobu ranných štartov. Dúfam však, že to nie je rakovina a nemá \"metastázy\". Má len 165 000km tak si myslím, že mu končí puberta a začina dospievať.

VITAJ:papa:papa

Děkuji za přijetí :) Jinak rok výroby mám 2004, ale snad už žádné závady nebudou a bude auto už jen hezky sloužit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš ten istý rok čo ja. Možno sa raz vo Valdiciach stretneme, manželka tam má rodinu. Poznáš Kahánkovcou?

Já mám ve Valdicích rodiče a žil jsem tam 23 let. Teď jsme koupili s přítelkyní baráček cca 14km od Valdic, ale jezdíme tam k našim. Podle přijmení mě to nic neříká, ale podle pohledu bych zřejmě poznal :) Valdice jsou malé. Naši bydlí pod školkou v poslední bytovce co je směrem už na Studeňany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, až to budeš stříkat, pořeš rovnou i tu oprýskanou hranu pátých dveří (předtím samo snížit hranu zadního nárazníku)...jinak vítej v klubu:papa

Určitě. Je potřeba ještě dopasovat blatník na levé straně - mám poměrně velkou mezeru mezi blatníkem a kapotou. Takže moře práce, ale výsledek stojí za to. Dnes jsem čistil komplet interier a je jak nový :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tos do něj nastrkal za necelý tři měsíce 45 tisíc,jo? ,docela by mě zajímalo za kolik si to koupil,jestli to teda můžu vědít:myslim

jinak teda přeju hodně km bez nehod a větších investic a vítej v klubu

[upravil dne 9.2.2013 19:32 od vendelinek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tos do něj nastrkal za necelý tři měsíce 45 tisíc,jo? ,docela by mě zajímalo za kolik si to koupil,jestli to teda můžu vědít:myslim

jinak teda přeju hodně km bez nehod a větších investic a vítej v klubu

[upravil dne 9.2.2013 19:32 od vendelinek]

Jo, jo, je to tak. Od Prosince do února bylo v servise - nebyl na to vůbec čas. Ale konečně je vše hotové, ale ještě to má své mouchy. Jinak když to tak vezmu auto stálo 80 000,-Kč + opravy.. Takže už celkem ranec :( Ale snad už od větších oprav bude klid. Sešlo se to vše skoro najednou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další oprava na autě. Pořád počítač hlásil Antipollution fault a auto skoro netáhlo. Odpojil jsem podtlaky od EGR, zaslepil a mám zatím klid. Tak uvidíme co bude dále, ale snad už oprava nebude třeba a konečně dojde na nějaké zlepšení auta - hudba, přestříkání blatníku, páté dveře, apod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zítra mě čeká výměna čelního okna. Dnes ráno jsem zjistil, že je prasklé v rohu dole u řidiče. Nikde ale žádná tečka od kamínku, apod. Prasklina se táhne od úplného kraje okna. Po ujetí 20km prasklina jde výše nahoru. Takže nebudu riskovat a bude výměna :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...