jiri999 Odesláno 15. leden 2013 Odesláno 15. leden 2013 Ještě jeden dotaz-když se vyndavá na přední nápravě těhlice komplet s tlumičem a pružinou,musí se pružina stáhnout stahovákem nebo to jde vyndat i bez stahováku?Díky:papa Citovat
odee Odesláno 15. leden 2013 Odesláno 15. leden 2013 Mělo by to jít ven bez stahováku, ten bys potřeboval v případě, že bys měnil pružinu. Citovat
neutral Odesláno 15. leden 2013 Odesláno 15. leden 2013 jen sundáš třmen,kotouč,povolíš matku na poloose a pak jen matky od uložení tlumiče. Určitě stahovák není potřeba. Citovat
Raweon Odesláno 15. leden 2013 Odesláno 15. leden 2013 jen takova mala rada muzes si to i zespod stahout heverem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.