marecikRC Odesláno 6. listopad 2012 Odesláno 6. listopad 2012 Zdravim vas, prosim o radu: Pocas jazdy sa mi rozblikala kontgrolka diagnotiky motora, auto islo ako keby na 3 valce, vzpol som motor, ale po opatovnom nastartovani, mi uz iba svieti ale vykon je spat, auto sa chova normalne ako predtym.Viete mi niekto poradit, alebo mal niekto takyto problem? Citovat
Ferry Odesláno 6. listopad 2012 Odesláno 6. listopad 2012 ano poradit muzem, bud na diagnostiku a nebo nechat byt Citovat
marecikRC Odesláno 6. listopad 2012 Autor Odesláno 6. listopad 2012 Moze byt problemm v svieckach, alebo potaci ich vymenit, a vycistit skrtiacu klapku? Citovat
Ferry Odesláno 6. listopad 2012 Odesláno 6. listopad 2012 muze to byt cokoliv, samozrejme vymenit svicky a vycistit klapku muzes ale je to jako jit do lekarny, nakoupit tam pulku sortimentu a pak zkouset, co ti pomuze bez toho, abys vedel, co ti vlastne je Citovat
ReaPerek Odesláno 9. listopad 2012 Odesláno 9. listopad 2012 Tak to se mi stavalo uplne stejna vec. Jel jsem najednou začla svitit kontrolka a jakoby na tři valce vypnul jsem motor po chvilce znova na startoval a byl klid. Takhle to vydrželo asi pul roku a hle chyba pak zustala uplne a furt to jezdilo na tři valce. Menil jsem zapalovaci lištu svičky ale chyba byla ve vstřiku. Vstřik vymene a od te doby klid Citovat
marecikRC Odesláno 29. listopad 2012 Autor Odesláno 29. listopad 2012 Fajn, tak diky moc, budem sa zameriavat teda na vstrekovanie ak by sa mi to opat po polroku vratilo Citovat
ChouLu Odesláno 29. listopad 2012 Odesláno 29. listopad 2012 Kdyby si sháněl vstřik, tak tady z 1.1 rv 99 mám Citovat
Marcel00 Odesláno 30. listopad 2012 Odesláno 30. listopad 2012 Fajn, tak diky moc, budem sa zameriavat teda na vstrekovanie ak by sa mi to opat po polroku vratilo on chcel tym povedat ze tiez menil co nemusel a nakoniec to bolo nieco ine... pricin moze byt vela s rovnakym prejavom. ferry poradil dobre a kazda ina rada tunak je uplne zbytocna. Citovat
marecikRC Odesláno 6. prosinec 2012 Autor Odesláno 6. prosinec 2012 Ok, ak by mi bolo treba, budem ta kontaktovat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.