Guest DD Odesláno 15. červen 2005 Odesláno 15. červen 2005 Zrovna lamu kamose, kterej se mi dneska pochlubil, ze koupil 407 2.0 HDI Dynamique, aby vstoupil do klubu .. Nechcete sem neco napsat, abych mel vic presvedcovacich pak? Citovat
Mila Odesláno 15. červen 2005 Odesláno 15. červen 2005 No muj otec ma 407 SW 2.0 HDI uz vice nez 2 mesice, neni sice clenem clubu ale pokud se to bere jako rodina ....tak si ho dopisu jako druhe auto Citovat
Netopýrka Odesláno 15. červen 2005 Odesláno 15. červen 2005 ..........já celou dobu, co jsem členkou (nějaké 3 měsíce) neustále doufám a čekám, až mi jí někdo koupí zatím nic aspoň můžu slinit na šéfovo... Citovat
Vvitty Odesláno 15. červen 2005 Odesláno 15. červen 2005 spis by to chtelo zavest kategorii 107 Citovat
Neon Odesláno 15. červen 2005 Odesláno 15. červen 2005 Napsán autorem Vvitty spis by to chtelo zavest kategorii 107 ty máš 107? Citovat
Vvitty Odesláno 16. červen 2005 Odesláno 16. červen 2005 Napsán autorem Neon Napsán autorem Vvitty spis by to chtelo zavest kategorii 107 ty máš 107? nastesti ne [Editován dne 16/6/05 Vvitty] Citovat
John Odesláno 16. červen 2005 Odesláno 16. červen 2005 407 se mi líbí a moc... a 2.0HDI je rozumná volba. Jinak a? neváhá v vstoupí..seznámí se s supr partou lidí...:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.