Frantic Odesláno 6. prosinec 2012 Odesláno 6. prosinec 2012 fifi to som nepovedal.. pokial viem tak k naftovemu filtru sa dava len jeden tesniaci kruzok... Citovat
merlin99 Odesláno 6. prosinec 2012 Odesláno 6. prosinec 2012 @Frantic: ja si myslim ze fifi mysli o-kruzky na vstupe a vystupe z filtra...? Citovat
mrkarda Odesláno 8. leden 2013 Odesláno 8. leden 2013 ja pouzivam aditivum celorocne a je dobre beztak ta nafta stoji za prd, cize aditivum neuskodi jaky pouzivas? Citovat
tomike Odesláno 9. leden 2013 Odesláno 9. leden 2013 Vacsina tu na fore pouziva aditivum VIF, bud letna, alebo zimna verzia. Citovat
Frantic Odesláno 9. leden 2013 Odesláno 9. leden 2013 bolo to myslene v zmysle ze pouzivam ADITIVUm celoročne, resp. pouzivam cely rok zimne VIFko Citovat
tybyt Odesláno 17. leden 2013 Odesláno 17. leden 2013 ahojte, mam podobny problem ako zakladatel. lenze umna na vonkajsej teplote nezalezi. bud 6C alebo -10C to je jedno. robi mi to z 10tich startou asi 3/4 krat ze nestartujem a ked sa rozsvietia svetla automaticky cca 2sec po starte mi zacnu padat otacky jak keby na 3valce motor sa snazi udrzat ale zdochne... doteraz ked som mal zohriaty motor tak vsetko v pohode. pred tyznom som v kuse najazdil na dialnici 600km a cca 30startou som mal v poriadku ale vcera to zacalo zase dnes rano -3C a zhruba na 30ty pokus nastartovala a stale to iste ( 2sec max 4sec a zdochlo) uz mi vypisovalo aj vodu vo filtry atd atd (pravdepodobne kvoly poklesu napetia). na plyn nereaguje a dnes som si vsimol ze cim viac krat som startoval tym viac reagoval na plyn az nakoniec nezdochol. filtre nove, tankovane Benzina/shell/omw + aditiva. pisal som so strakim zevraj zajtra vecer dojde s DIA a zevraj cerpadlo mam do*bane ale dajak mi neide do hlavy ze preco to neroby stale? zavice su asi v poho ked to chyti hoc aj na 2sec, vykon v pohode teda ani vstreky. ale domievam na FAP lebo nejazdim momentalne dlhe trasy a je mozne ze by uz chcelo regenerovat FAP. dnes som chcel prevetrat ale prisiel snech tak len tak pomalicky 2000 az 3000 otacok v dedine a ked sa zohrial motor tak zacalo sekat tak som zaparkoval a sledoval. taky kus zatazeny bol motor sa mi zda. a ked som pridaval pomalicky na plyn tak cca do 900ot. reagovalo a potom stale klesalo a zrazu vyskocilo na 2300ot a skakalo na 1500 / 2300. a kus viac dymilo. Citovat
merlin99 Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 Preco mas za favoritom smutneho smajlika? Vsak si ho uz nemal rad.. Citovat
tomike Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 Tybyt nedal si si poradit, auto si nevratil - co nato povedat? Citovat
merlin99 Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 @tomike: hehe ja uz som ho nechcel trapit, preto som mu nedal tu otazku:-) Citovat
tomike Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 jj, ako kazde auto ma nejaky problem, ale toto je trochen vela. Skoda, pri dnesnom mnozstve aut si trebalo lepsie vybrat. Ten isty pripad moj kolega, kupil prvu C5 ktoru sme boli pozriet aj napriek mojim pochybam a teraz place, ze kazdu chvilku do nej sype eurace. Citovat
merlin99 Odesláno 18. leden 2013 Odesláno 18. leden 2013 tomike: \"pri dnesnom mnozstve aut si trebalo lepsie vybrat\" - pekne si to vystihol:) Citovat
mrkarda Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 daji se nekde sehnat ty O krouzky na vstupu a na vystupu pal filtru? Citovat
bart.lbc Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 u nás v Liberci na 99% jo v Hostru, prodávaj vše co je z gumy určitě bude i u vás vTeplicích podobný krám. Citovat
bart.lbc Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 Asi je budu měnit taky, když jsem to čistil tecem2000 tak mi to taky trochu slzelo a taky mi trochu padá nafta v tomto období. Citovat
mrkarda Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 pokud je budes kupovat nemohl by jsi koupit navic a poslat v obalce? samozrejme zaplatim Citovat
bart.lbc Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 Pokud zítra budu mít trochu času v práci, tak to rozdělám a firmu na gumičky mám 100m od práce a poslat to nebude problém stojí to pár halířů. Citovat
HonzaZ Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 Dej kdyžtak vědět rozměry těch o kroužků Citovat
bart.lbc Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 Jasně dám, uvidím jak půjdou ven mám pocit,že jsou v tom víku, snad tam nebudou zalepený. Citovat
pežotík Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 I ja ti dekuji,take budu rad,kdyz budu vedet rozmer,protoze je chci take vymenit:papa. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.