KingSpade Odesláno 15. duben 2013 Odesláno 15. duben 2013 Kawasaki Lime Green...nebo tu bílou no Citovat
Plisnakcz Odesláno 16. duben 2013 Odesláno 16. duben 2013 určite bili kola a ten motorovej prostor se mi moc libi taky bych to tak potřeboval a čeka me neco podobnyho a jinak mas to moc hezky [upravil dne 16/4/13 07:08 od Plisnakcz] Citovat
skrabi Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 Ježíšek ti to tu trosku OT...ale tys tady nektery navnadil tak kdyby ji nekdo taky chtel tak mam jednu za 3k doma...vykres je k tomu ve 2D taky...mozna i 3D na prirubu na hlavu Citovat
jiri106xs Odesláno 22. duben 2013 Autor Odesláno 22. duben 2013 Děkuji, snažil jsem se Ještě to ale není finální podoba Citovat
jiri106xs Odesláno 22. duben 2013 Autor Odesláno 22. duben 2013 Jsou. Už jsem tak lakoval X sad a pohoda. Když se to udělá pořádně, tak to drží a není poznat rozdíl. Citovat
lukaro Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Šup na auto....jsem zvědavý jak to bude vypadat bude to bomba.....tohle auto je fakt pecka závidím... Citovat
jiri106xs Odesláno 22. duben 2013 Autor Odesláno 22. duben 2013 Na auto se ještě chvíli nedostanou. Přístí týden budu teprve skládat motor + další hromada věcí, co potřebuji dodělat. Citovat
FiFa_cze Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Vypadá to fakt moc pěkně Vydařená práce Citovat
jiri106xs Odesláno 24. duben 2013 Autor Odesláno 24. duben 2013 Tak klika, ojnice, písty už na svém místě O víkendu bude spodek komplet hotový a můžu se věnovat hlavě. Snad během května poprvé zavrčí... sice zatím na originál sání a jednotce, ale musím trochu zajet nové kroužky, šály a zkontrolovat, zda je všechno tak, jak má, než se nasadí 4klapka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.