slider Odesláno 22. říjen 2012 Odesláno 22. říjen 2012 Zdravím Potřeboval bych poradit táta byl dnes s Peugeotem 206 1.4 HDI (2004) na STK a na emisích mu řekly že je zanešený výfuk že to chce protáhnout ale už je to 2roky co jsem tam byl taky a stejný. A je to znát že tolik to nejede proto tomu co má segra stejnou motorizaci. Takže jde nějak vyčístit výfuk ? Co mě taky napadlo zda to nemá filtr pevných částic ? Citovat
Pe.Tr Odesláno 22. říjen 2012 Odesláno 22. říjen 2012 1,4 tusim fap neměli , bys měl leda ucpanej katalizator ,a kontrolka nesviti zadna predpokladam a ani hlaska na ppc? a emisema to teda prošlo? Citovat
straki007 Odesláno 23. říjen 2012 Odesláno 23. říjen 2012 Tak je posli hned do ritky kluky na TK. Prijed normalne na EK a predtim nez tam pojedes tak utri poradne koncovku vyfuku. Proboha,to jakokdyby jsi si mel cistit podrazky na botech.....:blicismajlik Citovat
slider Odesláno 23. říjen 2012 Autor Odesláno 23. říjen 2012 1,4 tusim fap neměli , bys měl leda ucpanej katalizator ,a kontrolka nesviti zadna predpokladam a ani hlaska na ppc? a emisema to teda prošlo? Všechno prošlo i emise jen tam říkal na ten výfuk a kontrolka nesvítí žádná. Taky bych to typoval na ucpaný katalizátor nebo koncák. No mrknu na to Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. říjen 2012 Odesláno 23. říjen 2012 Pokud té to neomezuje na vykonu ani na spotrebe tak to neres Citovat
slider Odesláno 24. říjen 2012 Autor Odesláno 24. říjen 2012 No je to znát si myslím na výkonu. Jak nejlépe vyčístit teda KAT popřípadě i koncový výfuk ? Citovat
Pe.Tr Odesláno 24. říjen 2012 Odesláno 24. říjen 2012 Vymenit .cokoliv jineho je reseni na par km. Citovat
Pe.Tr Odesláno 24. říjen 2012 Odesláno 24. říjen 2012 Byt tebou zajel bych za nekym kdo mà origo diagnostiku a umi s ni. Treba to bude egrem Citovat
slider Odesláno 27. říjen 2012 Autor Odesláno 27. říjen 2012 No tak jsem se pustil do vyčištění katalyzátoru a hrůza děs Bylo vidět jak je zanešený, vzal jsem si kompresor a kouř jak u traktoru Tak se uvidí zda to bude znát. Foto: před http://imageshack.us/f/690/img20121027145554.jpg/ po - (nic moc fotka) http://imageshack.us/photo/my-images/708/img20121027152519.jpg/ Citovat
slider Odesláno 27. říjen 2012 Autor Odesláno 27. říjen 2012 Právě že nic jen na emisích to říkal, ale i tak to auto netáhlo. Citovat
jogi24 Odesláno 27. říjen 2012 Odesláno 27. říjen 2012 Mne na EK hovorili,ze mam zvysenu dymivost, a tah nemam s cim porovnavat. Daj vediet,ci sa nieco zlepsilo. DIKY Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.