hipisko Odesláno 8. leden 2013 Odesláno 8. leden 2013 bartlbc, porod u mna nebol povolit vypustak, ale napustak.... dva hlinnikove komponenty (blok prevodovky a srob) zazrate do seba. A olej uz vypusteny. Keby sa zlomil, alebo strhol hrany, tak auto by ostalo u mechanika a ja by som siel pesi domov. Nastastie ale srob povolil(mechanik mal grif, keby som odtahoval ja, tak strhnem hrany), a odpadol z neho kusok hlinniku a len stastie bolo, ze nie do prevodovky. Takze ked bude niekto niekedy menit, tak najprv skusit, ci povoli napustak :-) Citovat
bart.lbc Odesláno 8. leden 2013 Odesláno 8. leden 2013 bartlbc, porod u mna nebol povolit vypustak, ale napustak.... dva hlinnikove komponenty (blok prevodovky a srob) zazrate do seba. A olej uz vypusteny. Keby sa zlomil, alebo strhol hrany, tak auto by ostalo u mechanika a ja by som siel pesi domov. Nastastie ale srob povolil(mechanik mal grif, keby som odtahoval ja, tak strhnem hrany), a odpadol z neho kusok hlinniku a len stastie bolo, ze nie do prevodovky. Takze ked bude niekto niekedy menit, tak najprv skusit, ci povoli napustak :-) Napoušťák u manualu 6ti kvaltu jsem otevřel rukou byla to plastová zátka. Tím jsem začínal. Citovat
janik6163 Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 Tak vyrobený kryt pred chladič.Namontovaný.Vyzerá to dobre a hlavne to skoro neni vydno.Iba držiaky z plechu streknuté striebornou metalízou a lak.Foto zajtra.Je už tma a kosa.Ešte treba vyskúšať funkciu.To je nové. Citovat
janik6163 Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 ja som kúpil origo kryt... A ja to mám zadara. Citovat
patko79 Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 ja som kúpil origo kryt... A ja to mám zadara. Teď si volej zadara asi zabudol zložiť home made kryt:papa Citovat
janik6163 Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 ja som kúpil origo kryt... A ja to mám zadara. Teď si volej zadara asi zabudol zložiť home made kryt:papa S tým rozdielom že to neni 407.A teplota -13 ráno. Citovat
Judes Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 A ja to mám zadara. A to je čo za mena . Citovat
janik6163 Odesláno 13. leden 2013 Odesláno 13. leden 2013 A ja to mám zadara. A to je čo za mena . Komunistická Citovat
Judes Odesláno 15. leden 2013 Odesláno 15. leden 2013 To je mena, mali by ju povýšiť na svetovú . Citovat
rendyD Odesláno 16. leden 2013 Odesláno 16. leden 2013 dajte pokoj s komunistami..budte rádi,že je to už za náma :D:D Citovat
merlin99 Odesláno 16. leden 2013 Odesláno 16. leden 2013 rendyD: o com to hovoris? Pozri si zlozenie vlady na svk... Citovat
davidekcz Odesláno 16. leden 2013 Odesláno 16. leden 2013 NO u nás tomu taky moc nechybí :roll Citovat
rendyD Odesláno 16. leden 2013 Odesláno 16. leden 2013 o komunizme.. Mas snad pocit ze este stale mame komancov a nemozes vycestovat napr. do Rakuska? Ale nemienim diskutovat o politike.. Citovat
davidekcz Odesláno 16. leden 2013 Odesláno 16. leden 2013 Doufám, že jste podpořili 407-mi :bacha:D:D [upravil dne 19/1/13 18:48 od davidekcz] Citovat
janik6163 Odesláno 19. leden 2013 Odesláno 19. leden 2013 Ak niekto vie môže mi povedať aká je dľžka toho krytu do masky? Citovat
Milhaus65 Odesláno 19. leden 2013 Odesláno 19. leden 2013 Inzerát na prodej mé 407 v sekci Inzerce - Auta prodám. Citovat
cvrlo Odesláno 19. leden 2013 Odesláno 19. leden 2013 Ak niekto vie môže mi povedať aká je dľžka toho krytu do masky? ak myslíš ten na zimu, tak okolo 35cm, ak to potrebuješ vedieť presne, môžem ti to ísť zmerať Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.