koblih69 Odesláno 12. říjen 2012 Odesláno 12. říjen 2012 Jojo snad nejdiskutovanější motorka na jawamania.cz ještě když jsem tam ještě docházel Citovat
ozzy56 Odesláno 12. říjen 2012 Odesláno 12. říjen 2012 panebože to je hnus, naklonit to nejde, to se snad řídí stranovýma brzdama jako tank néé? Citovat
ozzy56 Odesláno 12. říjen 2012 Odesláno 12. říjen 2012 to je stejná motorka, ale s jiným nápisem na nádrži Citovat
koblih69 Odesláno 12. říjen 2012 Odesláno 12. říjen 2012 Tyhle měl 2 majitel motoshopu v Táboře. Pěkná raritka, ale tovární. Jezdit se s tím moc nedá, nebrzdí to, špatně se to ovládá... Kdežto ta Jawuška je čistě úchylnost pramenící z domácí nudy stavitele Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.