Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím,

mám na vás dotaz. Nedavno jsem v bazaru koupil dieslovou 307 a prodejce mi řekl, že ten olej co tam je je měněnej, ale je to polosyntetika. Že tam mám dát plnou syntetiku. Motor má najeto 106 000km a nevím jaký olej tam předchozí majitel celou dobu dával. Neuškodím motoru, když do něj dám plnou syntetiku? Chci tam dát Total Quartz Ineo ECS. Slyšel jsem, že je tu ryziko rozpouštění karbonu. Je to pravda? Díky za názory

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...