Atreycz Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 Zdravím, mám na vás dotaz. Nedavno jsem v bazaru koupil dieslovou 307 a prodejce mi řekl, že ten olej co tam je je měněnej, ale je to polosyntetika. Že tam mám dát plnou syntetiku. Motor má najeto 106 000km a nevím jaký olej tam předchozí majitel celou dobu dával. Neuškodím motoru, když do něj dám plnou syntetiku? Chci tam dát Total Quartz Ineo ECS. Slyšel jsem, že je tu ryziko rozpouštění karbonu. Je to pravda? Díky za názory
Ferry Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 procti vlakna zde http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=137
Recommended Posts