Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Scháním nějaké ubytování pro cca 15 - 20 osob ideálně pronájem chalupy.

Chtěl bych ubytovat v dosahu sjezdovek, případně dojezd skibusem. Na běžky nechodíme. Nechci dojíždět vlastním autem.

Ubytování nemusí být žádnej luxus. Stačí kuchyňka, hajzlík, sprcha.

Rozhoduje cena, protože za 40 000,-/týden mám chalupu na google za 0,5 sekundy.

Termín hned po Novém roce tzn. od 1. , nebo od 5. ledna 2013 na týden.

Preferuji Jizerské hory, nebo Krkonoše, ale nebráním se i jiné lokalitě.

Děkuji za každý tip či doporučení.

Nejlepšího informátora odměním malým dárkem :D

Odesláno

Nevím jak mají volné termíny, to si budeš muset obvolat, ale celkem pohodové chaty s rozumnou cenou (vloni to bylo do 4 tis za noc za celou chatu) jsou tyto:

Malá Úpa - Pomezní boudy, kousek od sjezdovky

http://www.lesni-zatisi.eu/Penzion-Barborka/

- není tam ceník za tuhle, ale na ceně se s ním dalo celkem dohodnout..

MAPA:Barborka

Malá Úpa, jedna zastávka pod pomezními boudami (cca 1,5km od sjezdovky), dá se i pěšky, jinak co se týká chaty, můžu ji osobně doporučit:

http://sdhck.cz/chata/ceny.html

MAPA:U Floriána

No a v Dolní Malé Úpě můžu doporučit tuto chatu, zrovna o víkendu jsem tam byl :D

http://www.chatajednicka.cz/uvod.php

MAPA:Jednička

Jinak v zimě jezdí skibusy a není problém se dostat na sjezdovky. Nejsou to nějak luxusní chaty, velké společenské místnosti, kuchyně v pohodě s vybavením - hrnce, sklo, mikrovlnka, sporák..Co vím tak Barborka a Jednička se topí akumulačkama, ve společence jsou krbovky. U Floriána jsou krbovky a kotel na dřevo s ústředním topením.

Kdyby tě něco zajímalo, tak dej vědět..

Odesláno

Díky Sagic, právě v Malé Úpě jsme byli vloni. Ale bylo to ve Skimu. Ubytování i služby na vysoké úrovni, ale tomu odpovídala i cena za 2000,-/noc apartmán pro 4 osoby. Cena byla úměrná službám i proto že tam byla permice s 50% slevou.

Letos bych chtěl zorganizovat akci pro víc lidí a to by va Skimu byla pěkná pálka.

Tvoje tipy nastuduju a v případě dotazů ti kdyžtak pošlu SZ

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...