Návštěvník Odesláno 10. září 2012 Odesláno 10. září 2012 Scháním nějaké ubytování pro cca 15 - 20 osob ideálně pronájem chalupy. Chtěl bych ubytovat v dosahu sjezdovek, případně dojezd skibusem. Na běžky nechodíme. Nechci dojíždět vlastním autem. Ubytování nemusí být žádnej luxus. Stačí kuchyňka, hajzlík, sprcha. Rozhoduje cena, protože za 40 000,-/týden mám chalupu na google za 0,5 sekundy. Termín hned po Novém roce tzn. od 1. , nebo od 5. ledna 2013 na týden. Preferuji Jizerské hory, nebo Krkonoše, ale nebráním se i jiné lokalitě. Děkuji za každý tip či doporučení. Nejlepšího informátora odměním malým dárkem Citovat
Sagic Odesláno 10. září 2012 Odesláno 10. září 2012 Nevím jak mají volné termíny, to si budeš muset obvolat, ale celkem pohodové chaty s rozumnou cenou (vloni to bylo do 4 tis za noc za celou chatu) jsou tyto: Malá Úpa - Pomezní boudy, kousek od sjezdovky http://www.lesni-zatisi.eu/Penzion-Barborka/ - není tam ceník za tuhle, ale na ceně se s ním dalo celkem dohodnout.. MAPA:Barborka Malá Úpa, jedna zastávka pod pomezními boudami (cca 1,5km od sjezdovky), dá se i pěšky, jinak co se týká chaty, můžu ji osobně doporučit: http://sdhck.cz/chata/ceny.html MAPA:U Floriána No a v Dolní Malé Úpě můžu doporučit tuto chatu, zrovna o víkendu jsem tam byl http://www.chatajednicka.cz/uvod.php MAPA:Jednička Jinak v zimě jezdí skibusy a není problém se dostat na sjezdovky. Nejsou to nějak luxusní chaty, velké společenské místnosti, kuchyně v pohodě s vybavením - hrnce, sklo, mikrovlnka, sporák..Co vím tak Barborka a Jednička se topí akumulačkama, ve společence jsou krbovky. U Floriána jsou krbovky a kotel na dřevo s ústředním topením. Kdyby tě něco zajímalo, tak dej vědět.. Citovat
Návštěvník Odesláno 10. září 2012 Odesláno 10. září 2012 Díky Sagic, právě v Malé Úpě jsme byli vloni. Ale bylo to ve Skimu. Ubytování i služby na vysoké úrovni, ale tomu odpovídala i cena za 2000,-/noc apartmán pro 4 osoby. Cena byla úměrná službám i proto že tam byla permice s 50% slevou. Letos bych chtěl zorganizovat akci pro víc lidí a to by va Skimu byla pěkná pálka. Tvoje tipy nastuduju a v případě dotazů ti kdyžtak pošlu SZ Citovat
Péťa Odesláno 10. září 2012 Odesláno 10. září 2012 Tady to také není špatný, má to můj spolužák: http://www.strancistavoda.cz/zima/index.html Ale netuším, jak termín. Bývá tam narváno. Jeho žena výborně vaří Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.