koblih69 Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 1mm v radiálním směru? Tedy do stran? To je teda sakra moc. Citovat
Palldo77 Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 To môžem čakať, že sa mi to pojekazi? [upravil dne 20/9/12 18:34 od Palldo77] Citovat
koblih69 Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 Na 2.0 Rhr mám na poličce turbo co má najeté 155 tis. Vůle je prakticky neznatelná - samozřejmě ta mírná je - tu vymezí olejový film, ale 1mm to už musí skoro škrtat o plášť. Problém je, že když to zhavaruje tak ti snadno vletí nějaký kus do sání... takže bych moc neotálel. Citovat
JanoRS Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 .....pokial by to bol naozaj 1 mm tak by si to poznal na lopatkach, uz by dreli o stenu... podla mna si tu odhadovanu volu prestrelil je tam klzne lozisko, tecie tadial olej takze tam musi byt aj vola..... Citovat
Palldo77 Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 .....pokial by to bol naozaj 1 mm tak by si to poznal na lopatkach, uz by dreli o stenu... podla mna si tu odhadovanu volu prestrelil je tam klzne lozisko, tecie tadial olej takze tam musi byt aj vola..... Nič mi nedre no vôla tam je, len to som chcel vedieť či je to v pohode. Ak by mi začali dreť lopatky, to je ten správny čas na opravu? Ď... Citovat
koblih69 Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 Správný čas na opravu už je asi dávno pryč, olej to nežere? Citovat
Palldo77 Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 Správný čas na opravu už je asi dávno pryč, olej to nežere? Nie, olej mi to nežere. Daval som dolu sacie potrubie a pozrel som aj na turbo. Chytil som prstom os turba a mala vôlu na konci tej osi cca 1mm. Je to už problem či? Nič mi nedre. [upravil dne 20/9/12 21:23 od Palldo77] Citovat
koblih69 Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 Hele nepřehnal jsi to s tou vůlí přece jen trochu? Citovat
Palldo77 Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 Hele nepřehnal jsi to s tou vůlí přece jen trochu? Možno aj , len som zostal prekvapený tou vólou. No aj tak by som chcel vedieť kedy je to treba začať riešiť? [upravil dne 20/9/12 23:10 od Palldo77] Citovat
Palldo77 Odesláno 28. září 2012 Odesláno 28. září 2012 DERT123 ty pri výmene turba si riešil aj tu skrutku so sitkom na mazanie turba? Kolko si za ňu dal ečok? Ď... Citovat
DERT123 Odesláno 29. září 2012 Odesláno 29. září 2012 jasne myslim ze ten holenden a olejova tvarovka su najdolezitejsie ... holender zo sitkom stal asi 7-8ecok a tvarovka okolo 44:papa Citovat
rotik2 Odesláno 1. listopad 2012 Odesláno 1. listopad 2012 ahojte koumaci neviem ci založiť k tomuto nove vlakno, co hovorite na toto?.blow off....akekolvek koment http://www.tuning.sk/dokument-recirkulacne-ventily-blow-off-turbo-diesel-motor-hdi-peugeot-407 .mate skusenosti? P407 1,6hdi r.v2007:super Citovat
Judes Odesláno 1. listopad 2012 Odesláno 1. listopad 2012 Malo by to byť na 1.6HDI a obrázky sú z 2.0HDI . Citovat
rotik2 Odesláno 1. listopad 2012 Odesláno 1. listopad 2012 5. Citovat s rozvahou Při odpovídání na příspěvek se vyhněte používání citací (tlačítko |QUOTE|). Zcela nepřípustné je citovat předešlý příspěvek. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Když už se rozhodnete citaci použít, ponechejte v ní pouze tu část příspěvku, na kterou reagujete. ahoj,asi hej...:-),,,neviem ale je tam pisane ze 1,6hdi:o ak by to nejak neskodilo motoru aj by som do toho šiel.. [upravil dne 1.11.2012 22:15 od Kurt] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.