Woiser Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Zajímalo by mě to jak je to s tím plastem u světel když je dám na 4 minuty do trouby aby takhle povolily. Moc se mi to nezdá, ale podle kuchařky se to lidem(vám) už povedlo (-: Citovat
marko306 Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Nedávno som rozoberal jedny z Audi A6 a stačilo ich nechať pol dňa na slnku v týchto teplách. Podpáčil som ich užšou špachtlou a postupne poodliepal. Tiež som da toho bál ale ide to fajn. Boli to moje prvé rozobraté svetlá. Citovat
wojtěch Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 audi jsem rozebíral jenom fenem a šly, ale na 307 (valeo) jsem páčil asi půl dne (do trouby se mi nevlezly) musel jsem to dělal horkovzduškou.. Citovat
Woiser Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Slunce, fén, horkovzduška, všechny návrhy sem. Pokud koupím (jakože snad ano) valeo tak bych to hrozně rád rozebral na poprvé bez nějaké větší újmy na nich. Za každý návrh budu vděčný, máme dost velkou troubu, věřím, že bych je tam nacpal, bojím se těch plastů Citovat
koblih69 Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Používají se 3 druhy tmelů - trvale plastický ten stačí nahřát fénem nebo horkovzduškou - třeba u 406, silikon - ten moc nahřívat nepomůže - takže oříznout kolem dokola co nejvíc do hloubky na jednom místě podsunout špachtli a postupně prořezávat dál - třeba 307 restyl. Poslední je tvrdý tmel který se ale používá většinou jen u skleněných světel ( mlhovky... ). Ten jde opravdu hodně špatně, ale na ten se narazí málo kdy. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.