Janco406 Odesláno 15. srpen 2012 Odesláno 15. srpen 2012 Zdravim chcem sa spytat co moze sposobovat trasenie pri brzdeni ak vylucime zvlnenie kotucov... sem tam pri brzdeni trasie a sem tam netrasie volantom cim to moze byt? Dakujem za rady Citovat
matejgigi Odesláno 16. srpen 2012 Odesláno 16. srpen 2012 Tiež som si to minule na diaľnici všimol, že pri náhlom a kritickom brzdení sa volant akosi roztriasol a s ním aj celé auto What´s up? Citovat
koblih69 Odesláno 16. srpen 2012 Odesláno 16. srpen 2012 Bude to asi vůle na přední nápravě - musí se to prohlídnout. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.