Shottik Odesláno 27. červenec 2012 Odesláno 27. červenec 2012 Zdarec pánové, objevuje se mi hlášení na obrazovce \"COOLANT LEVEL LOW\". Přestože jsem zkontroloval stav všech tekutin a vše řádně dolil na povolené MAX hranice, hláška se objevuje i tak. Nevíte, co by kromě chybného čidla, mohlo ještě být příčinou? Děkuji moc za pomoc Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. červenec 2012 Odesláno 27. červenec 2012 Hmm, co to je za auto?? Jinak nizký stav chladicí kapaliny. Dej si auto do podpisu, tak se hned ví o čem je řeč Citovat
Shottik Odesláno 27. červenec 2012 Autor Odesláno 27. červenec 2012 Hmm, co to je za auto?? Jinak nizký stav chladicí kapaliny. Dej si auto do podpisu, tak se hned ví o čem je řeč Díky za rychlost :-) Je to Peugeot 807 2.2 HDi. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.