regius Odesláno 23. červenec 2012 Odesláno 23. červenec 2012 Mám sedačku která jde posouvat jen dopředu a dozadu.Dotaz: je sedačka která se ovladá na horu a dolu manuálně ? sedačka začína být KO jak jsem vysával tak pod ní rozdrobený molitan (manželka si musí dávat polštářek pod prcinku ) Citovat
Charlie 1 Odesláno 23. červenec 2012 Odesláno 23. červenec 2012 jo je tam taková pístnice na ručni zvedáni nahoru a dolů,nechceš komplet interiér z new modelu?šedivej i z Tapecama? Citovat
regius Odesláno 24. červenec 2012 Autor Odesláno 24. červenec 2012 jo je tam taková pístnice na ručni zvedáni nahoru a dolů,nechceš komplet interiér z new modelu?šedivej i z Tapecama? Charlie 1 : a bude mi to pasovat na to moje ? mám OLD Citovat
regius Odesláno 24. červenec 2012 Autor Odesláno 24. červenec 2012 Tady: OK 406: moc tě dík za obrázek moc mě to pomohlo:super:super:potlesk Citovat
Charlie 1 Odesláno 24. červenec 2012 Odesláno 24. červenec 2012 bude,akorát budeš vzádu muset vyvrtat díry na sklápěcí mechanismus,ale přední jsou stejný! Citovat
regius Odesláno 24. červenec 2012 Autor Odesláno 24. červenec 2012 bude,akorát budeš vzádu muset vyvrtat díry na sklápěcí mechanismus,ale přední jsou stejný! Co za to? Citovat
P607Olda Odesláno 24. červenec 2012 Odesláno 24. červenec 2012 Anebo zavolej vrakáč Křelov, 602 512 987. Kdybys chtěl jenom opravit stávající, tak pan Libor Nečas umí kouzla s tvarováním sedáku a opěradla (ale musí mít molitan), a v Zábřeze je čalounice, která umí opravit potahy (tel. 739 201 236) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.