garbor Odesláno 23. červenec 2012 Odesláno 23. červenec 2012 Ahojte, chcem poprosit o radu/tip, ako upevnit autobateriu. Momentalne autobateriu na jej mieste drzi iba gravitacia a jej dva kable. (auto Peugeot 306 combi, r.v. 1998, 1587ccm, 65kW) Poradte prosim, ako ju upevnit (nakolko zhananie po inzeratoch nahr. dielov zatial neuspesne), pripadne ak dakto mate (Zilina) Ideal-ako by to malo byt, vid foto priloha. Dakujem za pomoc Citovat
Gabriel 307 Odesláno 23. červenec 2012 Odesláno 23. červenec 2012 urobiť z nejakého plechu podľa originálu-z toho čo je na fotke to nebude až tak ťažké EDIT: ak máš to okolo baterky [upravil dne 23/7/12 11:19 od Gabriel 307] Citovat
garbor Odesláno 23. červenec 2012 Autor Odesláno 23. červenec 2012 - vrakovisko - v ziline zrusene - to okolo baterie nemam, iba volne polozena na doske/\"tacke\" = preto hladam riesenie Citovat
Gabriel 307 Odesláno 23. červenec 2012 Odesláno 23. červenec 2012 konkrétne tvoje riešenie by vyšlo v Peugeote na ale je viac druhov tak by som to podľa toho vejak vyrobil v tvojom prípade máš č.6 a č.28 [upravil dne 23/7/12 11:38 od Gabriel 307] Citovat
P607Olda Odesláno 23. červenec 2012 Odesláno 23. červenec 2012 Dokonce si myslím, že by to pasovalo i z jiných Peugeotů. Zatím dej na baterku kus tvrdého plastu (hrany) a připevni to k podstavě nejsilnějšími zdrhovačkami. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 23. červenec 2012 Odesláno 23. červenec 2012 tiež si myslím že by to bolo najlacnejšie riešenie-elektrikárske pásky poprípade vyber baterku a pozri či je možnosť tam navrtať dve diery vedľa baterky(možno by sa dali použiť aj nejaké ktoré tam sú) a kúpiť nejaké šróby-dlhšie a na vrch urobiť z nejakého plechu niečo podobné ako je na fotke Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.