Jump to content

zavření okna

uran_Pb
 Share

Recommended Posts

Prosím o pomoc, musel jsem vyměnit ovládací panel ve dveřích u řidiče.

Po výměně mi přestalo fungovat zavření předních oken na jedno stisknutí tlačítka, zadní ok. Pokud chci okno zavřít musím držet tlačítko dokud se okno nezavře.

Zkoušel jsem nastavit horní/dolní dorazy přidržením tlačítka a to nepomohlo.

A skusal si to nastavovanie \"pamate\" zatvarania a otvarania okien napr. po odpojeni akumulatora,ktore tu bolo velakrat spominane?

Citujem Ladu z inej temy:

Zkuste udělat toto dle návodu

OPĚTNÁ AKTIVACE OVLÁDÁNÍ OKEN

Po odpojení a opětném připojení baterie musíte znovu aktivovat funkci ochrany proti přiskřípnutí: během těchto aktivačních operací není ochrana proti přiskřípnutí funkční:

- úplně otevřete okno, potom jej zavírejte po krocích o několika centimetrech při každém stisknutí ovladače. Opakujte stisknutí až do úplného zavření okna;

- po dosažení zavřené polohy držte ovladač stisknutý po dobu nejméně jedné sekundy

[upravil dne 11/7/12 21:35 od xpetrix]

• 3 years later...

Ahoj, mám množnost koupit levněji ovladač u řidiče na 307. Viděl jsem ho jen na fotce, ale zdá se mi, že je stejný jako u 807, jen je v delším plastu, ale dá se vycvaknout. Nemáte někdo možnost kouknout na ně vedle sebe, jestli je ovladač a konektory stejny u 807 i u 307? Díky moc