casper Odesláno 10. červenec 2012 Odesláno 10. červenec 2012 Zdravim chcel by som sa poinformovat ako sa da nastavyt spojkovy pedal na 407 sedan r.v. 2006 aby spojka zaberala o daco nisie? Za rady alebo dake foto a postup vopred dakujem. Citovat
koblih69 Odesláno 10. červenec 2012 Odesláno 10. červenec 2012 To je prostě vlastnost těhdle spojek, taky mě to ze začátku úplně nesedělo, ale je to v pořádku. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.