oni Odesláno 9. červenec 2012 Odesláno 9. červenec 2012 chlapi, potrebuju si nechat udelat reklamu na auto,ale vsude chtej,abych to mel ve formatu napriklad .cdr a logo mam v .jpg. muze nekdo doma, kdo ma corel nebo nejaky navod,jak to udelat? diky... Citovat
Y2K Odesláno 9. červenec 2012 Odesláno 9. červenec 2012 https://www.google.com/#hl=sk&sclient=psy-ab&q=jpg+to+cdr&oq=jpg+to+cd&gs_l=hp.3.0.0l4.2169.4213.0.5255.9.6.0.3.3.0.105.531.4j2.6.0...0.0.HnJEYk9OPE8&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=f756adf52ca80447&biw=1600&bih=779 Citovat
oni Odesláno 9. červenec 2012 Autor Odesláno 9. červenec 2012 co si to poslal za odkaz, neni tam nic k tematu. jinak google jsem zkousel a nic, vsude se pocita s tim, ze corel mate doma v kompu a ten ja nemam. Citovat
Y2K Odesláno 9. červenec 2012 Odesláno 9. červenec 2012 mas tam konvertory a myslim ze na to corel nepotrebujes Citovat
oni Odesláno 9. červenec 2012 Autor Odesláno 9. červenec 2012 aha,tak promin, ale odkaz mi zobrazuje na googlu hlavni stranku,takze tam mam pocasi, zpravy a gmail, nic vic. Citovat
koblih69 Odesláno 9. červenec 2012 Odesláno 9. červenec 2012 Záleží jak je to složité, hoď sem to jpg ať mám představu. Citovat
oni Odesláno 9. červenec 2012 Autor Odesláno 9. červenec 2012 zkus na to mrknout, diky moc.... Citovat
koblih69 Odesláno 9. červenec 2012 Odesláno 9. červenec 2012 No tohle není těžké převést. Nicméně doufám, že to není v této velikosti a ušmudlanosti... to by bylo jednoduší to udělat celý znovu... Citovat
oni Odesláno 9. červenec 2012 Autor Odesláno 9. červenec 2012 no jako tomu vubec nerozumim, bude to na zadni okno u auta, velikostne jako vetsi o dost asi. on teda rikal, jen jestli si to nekde prevedu, ale neni to tak jednoduchy, jak jsem si myslel. Citovat
koblih69 Odesláno 9. červenec 2012 Odesláno 9. červenec 2012 Já tě chápu, ale ten obrázek ze kterého se to bude dělat by měl výt co největší. Máš ten obrázek ve větší velikosti a tak aby nebyl \"chlupatej\" okolo těch kontur? Citovat
oni Odesláno 9. červenec 2012 Autor Odesláno 9. červenec 2012 bohuzel, vetsi nemam, popravde to auto je z netu a pismo word, takze na vetsi asi nepujde. Citovat
Edison Odesláno 10. červenec 2012 Odesláno 10. červenec 2012 Dokonce na levé straně kousek chybí... Nevhodný zdroj... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.