Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 GTi-6, alebo postupný vývoj z ulice na trať


Ivkopivko12tka

Recommended Posts

1. chcem tí podložky

2. chcem ich na cyclony

3. nechám rozšírit blatníky

V nedeli jsi mohl videt Cyclony na moji S16... ;)

bez podlozek, bez rozsirovani blatniku nebo rezani lemu (mimochodem, uriznout lem je jednodussi a rychlejsi nez vytahovat blatnik, ale pochopitelne je to dobre pro korozi..)

Ploche srouby s podlozkou ve standardnim provedeni. Je dobre nezapomenout vozit sebou ctyrku nahradnich klasickych ocelovych sroubu pro osazeni rezervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mopař : Skusím dnes navečer neco vymyslet, jestli sa k temu dostanem :-)

Zabit : díky! Auto sem s takýmto volantem už kúpil, na svedomí to má predchádzajúci majitel (konatel autorizáku, čiže to je 100% origo volant z peugeotu), který tam dal volant tento, čiže nic sa nešilo, len sa vymenil kus za kus. Opýtám sa ho, co je to presne zač a kolko to stojí ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajne, zeptej se, je to origo tvar ale nevim o tom ze by se do 306 davala ferforovana kuze, kazdopadne kazdej origo kozenej volant je po 200 tisicich uz minimalne pekne vylestenej, prave uvazuju o presiti, dela to http://www.volantech.cz/ ale nevim jakou vybrat kuzi chtelo by si to sahnout

Mal si pravdu, volal som s ním a ríkal, že si to nechával prešit.

Má ešte jeden, presne taký istý - ak máš starý kožený volant v hocijakom stave a dokážeš mi ho poslať, tak ti ho vymením za taký istý, ako mám ja.

Cena 50 eúr ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je stejne cena za jakou mi to posijou tady v cechach, takze diky za nabidku ale necham si to posit, jen jsem se chtel zeptat jaky to je material ta cerna neperforovana kuze.

podle jejich vzorniku nevim kterou kuzi vybrat

http://www.volantech.cz/userFiles/vzornik-volantech.jpg

urcite bych si tam dal 4 - perforovanou jako mas ty

ale dalsi vaham jestli 1, 2 nebo 3

5 nechci ta je uplne hladka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

v dohladnej dobe sa chystá nekolko dalších dárečkú pro kocoura,

- v súčasnej době by měl byt objednaný shortshift + súčásti radícího mechanizmu - očekávám od teho totálne presné \"nefrancúzské\" radení s krátkýma dráhama páky, které sa s nikým a ničím nesere. Díly sa objednávajú z peugeot tuning parts z UK, napr http://www.peugeot-tuning-parts.co.uk/205-/-309-gti-be3-be3/6-short-shift.html

bolo mi povedané, že sú odtiaľ tieto diely určené pre motoršport a že sú kvalitnejšie ako origo, tak uvidíme.

- objednáva sa origo zadné tretie brzdové svetlo (chýba mi tam) a nová origo hlavica radiacej páky (už je trošku ošúpaná, ked radit, tak s porádnú pákú :))

- urobí sa velká prehlídka po 160 000km, co bude zlé alebo opotrebované sa vymení, auto pôjde opäť do autorizáku odiaľ pochádza, tam, kde im rozumejú.

Postupem času a prítoku penízkú (konečne konec VŠ a full úvazek v práci) budeme auto postupne priostrovat (zesílené 23-25mm torzné tyče, zakázkové zvody výfuku, nejaké šikovnejší kolečka a s nima možno nejaký slíček, brzdy brembo z 406 coupé, KW podvozek atď) :-)

[upravil dne 2/8/13 14:38 od Ivkopivko12tka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moooc pekny model :)

Urcite ho nedavaj na palubovku... Tam ti vybledne ,slnko vytiahne farby a nem bude pekne daj ho radsej doma niekde na poličku :)

Ked bude zamračené, tak ho tam nechám, keď zasvieti slnko, dám ho dole, neboj sa nic :-D

Díky, an by ste neverili jak lacné to bylo, od jedného pána z Dolného Kubína. Ešte sa mi má podivat po 306 MAXI ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Počas leta absolvoval kocour nekolko velmi pekných jízd a výletú.

Konečne sme sa dostali aj k zatmavení svetel. Týmto sa chcem poďakovat členovi branislav89, ktorý to v zásade všetko spravil. Zabralo nám to komplet asi 15 hodin čistého času, ale výsledek stojí za to. Neskutečne sa mi to lúbí.

Pri tejto príležitosti byli aj zrenovované svetla (vybrúsené + nanesená nová vrstva laku proti UV).

Jedna faktická - UŽ NIKDY VÍC A ZNOVA rozebírat, šmirglovat a skládat svetla ! :D

20130818_132038.jpg

20130818_135200.jpg

20130818_155500.jpg

20130818_155506.jpg

20130818_220418.jpg

20130819_184032.jpg

20130820_172537.jpg

20130821_085758_1.jpg

20130822_175945.jpg

20130822_180009.jpg

20130824_101151.jpg

20130824_101220.jpg

20130829_180654.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...