crazybiker Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 jo, ak ma palivovy filter na domceku termostatu tak tam ej na vrtulu hnedy konektor, ale on ma este ten stary, kde je cerveny a zeleny a konektor na saharu je modry v chladici.... bude to asi tiez na tu kontorlku.... Citovat
Freedy Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Druhý čidlo je na kontrolku přehřátí a rozsvicí se společně se stopkou a je to buď při 105 nebo 110 St. podle verze. Citovat
Vapno92 Odesláno 29. červen 2012 Autor Odesláno 29. červen 2012 Ďakujem za objasnenie chlapci, myslel som že na kontrolku tam bude komparátor v palubovke:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.