Michal.x Odesláno 2. červenec 2012 Odesláno 2. červenec 2012 starší hdu bosch mam ohřev v tédle krabičce na hadici a novější ve výku filtru Citovat
Michal.x Odesláno 2. červenec 2012 Odesláno 2. červenec 2012 prostě do čísla 08588 je tam tlumič pulzů a ohřev vodou od čísla 08589 je tam el ohřev a bez tlumiče pulzů Citovat
limar Odesláno 2. červenec 2012 Autor Odesláno 2. červenec 2012 No myslím, že ohrev nafty sme vyriešili. Teraz by som poprosil znova k téme. Mal som to zase vonku, pri prefúkavaní to nekladie ozaj žiadny odpor. Tlmič je od slova tlmiť, to znamená že by mal mať nejaký odpor Či ho niekto má, alebo nemá-to neriešme. Ja ho mám a pýtam sa, či môže spôsobovať kolísanie voľ. ot. pri studenom motore? Viď moje otázky vyššie. Citovat
Moby89 Odesláno 2. červenec 2012 Odesláno 2. červenec 2012 milan:ne nemam tam ani tu zaramovanou krabičku;) Citovat
Michal.x Odesláno 2. červenec 2012 Odesláno 2. červenec 2012 má být volně průchozý bez odporu ta membrána je z boku takže na průtok nemá vliv Citovat
limar Odesláno 3. červenec 2012 Autor Odesláno 3. červenec 2012 Vďaka, takže takto nezistím či je to vadné. Pomôže len vyskúšať z iného auta, kde otáčky nekolíšu. Citovat
Michal.x Odesláno 3. červenec 2012 Odesláno 3. červenec 2012 řešíme už nesmyli to pulzování neveřim že to bude tim drv novej? vstřiky otestovaný čerpadlo v nádrži ok? ale vždy to byl drv jednou sem musel měnit celé vysokotlak čerpadlo za studena už nedokázalo dát požadovanej tlak i s novym drv Citovat
limar Odesláno 4. červenec 2012 Autor Odesláno 4. červenec 2012 Michal, zápasím s tým už asi 3 roky, preto sa chytám aj takýchto nezmyslov. DRV je nový, vstreky po repase, čerpadlo v nádrži nové. Podľa dia vysoký tlak drží, štartuje v pohode zima leto. Teraz jazdím s odpojeným modrým čidlom a nasimulovanou teplotou motora odporovým trimrom - akože je stále horúci. Štart v pohode a ot. drží krásne. Akonáhle by som tým trimrom znížil teplotu aj na zohriatom motore, začne kolísať voľnobeh, ako keby pulzoval. Citovat
Michal.x Odesláno 4. červenec 2012 Odesláno 4. červenec 2012 to pulzování mi dělá když zapnu klimatizaci po ohřátí motoru to zmizí jen za studena? nepřidirá se nějakej agregát že bere motoru výkon? může to být i čerpadlo že už je načaté a drv nepomůže za studena se tam dijou uplně jiné věci roztažnost materiálu Citovat
limar Odesláno 4. červenec 2012 Autor Odesláno 4. červenec 2012 Bolo podozrenie na altík, ten som vymenil za repas, bez výsledku. Servopumpa ide v pohode, klimakompresor tiež ok - je to nezávislé od klímy. Kladky menené aj remeň. Pokiaľ je normálne pripojené tepl. čidlo, tak to robí len za studena. Po ohriatí ok. Keď klamem RJ, že motor je stále ohriaty, nerobí to vôbec ani keď je fyzicky studený alebo zohriaty. Keď je fyzicky zohriaty a ja ho oklamem trimrom, že je studený, začne pulzovať. Čiže s teplotou VT čerpadla to nemá asi nič. No a v zime som musel zapojiť normálne čidlo, kvôli žhaveniu. Kolísal ako bláznivý a keď som na miesto poistky 35 v motorovom priestore zapojil kotúč izolovaného drótu s odporom asi 1.7 ohmu, dostal som do čerpadla 6 resp. 7,5V. A to pulzovanie zmizlo! Preto pátram po tom tlmiči pulzov.... Citovat
Michal.x Odesláno 4. červenec 2012 Odesláno 4. červenec 2012 tak to by možná stálo za to vřivotě sem se s tim nesetkal ale starší ti asi někdo těžko pučí páč jich bude málo a co ho skusit uplně vyřadit? Citovat
limar Odesláno 4. červenec 2012 Autor Odesláno 4. červenec 2012 To ma napadlo tiež - vyradiť ho. A čo keď je už ozaj nefunkčný a tým pádom vyradený sám. Nezistím nič Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.