Judes Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 jj.. to pískání se 100% vypne, ale už to celkem hodně řve osobně tu funkci připomenutí pásů oceňuji,ale uvítal bych to i v zadu, abych věděl, že se mi odpoutalo dítě škoda že to nedali aj dozadu. Citovat
Haryk Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 poutám se vždy a všude, pípání neřeším-nepípá- páč sem uvázanej Citovat
Laďa Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 Peugeot to nedomyslel...necháva vytrvalým možnosť jazdiť bez pripútania - pískanie po chvíli jazdy prestane... Iné autá dokážu skutočne toľko otravovať, až sa každý pripúta - dokonca aj na zadných sedadlách... Třeba koncern VW? Do roku výroby 2005 (dál už nevím), pětkrát pípne a dost. Tak nevím jeké jiné. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.