Jump to content

hlásí nepřipoutání

zidd
 Share

Recommended Posts

Zdravím!:papa

Snad to tu nikde není, ale nenašel jsem to..:) deska při ježdění mi Ropák začal hlásit, že spolujezdec není připoutaný i když evidentně byl! myslím, že je to chybu v kontaktu, ale nejsem si jist!

Když jsme pás domáčkl tak zase stich a při pohybu pasažéra opět začalo hlásit, že není připoután! Co s tím?:myslim

Děkuji!

Na Dia a vypnúť.Je to docela zbytočnosť.

To bych tak docela netvrdil....:bojim

Nie pásy,ale signalizácia pásov.Keď nasadnú zahlásim pripútať,až potom štartujem.Pokial sa nezapnú všetci-čakám.

Takže nejaké pípanie pásov je pre mňa zbytočnosť...:D

vyskočí i hláška, že pasažér není připoután!

P.S. rozhodně tu hlášku i to pípání chci!:) znám se a jsem rád že mi to nadává abych se připoutal!..:)

P.P.S kvůli těm konektorům musím nějak sundavat sesli? ono tam moc místa není..:)

vyskočí i hláška, že pasažér není připoután!

P.S. rozhodně tu hlášku i to pípání chci!:) znám se a jsem rád že mi to nadává abych se připoutal!..:)

P.P.S kvůli těm konektorům musím nějak sundavat sesli? ono tam moc místa není..:)

Taky jsem za to rád. Dřív jsem docela zapomínal (čti kašlal) na pásy, ale teď se mi to stát nemůže. A kdyby nic jinýho tak tak to i ušetří na pokutách...

podle mě je to zbytečný elektrický okruh, má stejnou vypovídací hodnotu jako informace,že kočička se nemá sušit v mikrovlnce:), normální člověk si po usednutí za volant zapne pás...

nemůžu říct, že bych měl problémy s autama, ale často vzpomínám na starou 205ku 1.8 Diesel,která neměla žádnou zbytečnou elektriku, tím pádem na ní všechno fungovalo, člověk se nemusel zabývat zbytečnýma kontrolkama--nakonec i tento link by nevznikl, nebýt této zbytečnosti :myslim

[upravil dne 16/6/12 06:54 od ozzy56]

Když jsme pás domáčkl tak zase stich a při pohybu pasažéra opět začalo hlásit, že není připoután! Co s tím?:myslim

Děkuji!

Podla toho co pises by som to videl na problem spinaca v zapinani pasu ked pri dotlaceni to stichlo ,keby to bol konektor pod sedackou tak to domacknutim pasu nestichne.

[upravil dne 16/6/12 08:28 od pito.za]

Já to naopak velmi vítám, protože vozím kašpary co se standardně nepoutají. Takhle s nimi nemusím diskutovat o tom jeslti jo nebo ne ;) u mě samotného je to jedno já se poutám i na 50m.

Jesem rád že se mě někdo zastal! já se díky tomu začal poutat i na úseky na který jsem se předtím nikdy nepoutal!..:)

P.S. Ozzy co ty víš kolika lidem tadle zbytěčnost zachránila život jenom proto že tě o v tom autě sralo a nakonec se připoutal před křižovatkou???

Peugeot to nedomyslel...necháva vytrvalým možnosť jazdiť bez pripútania - pískanie po chvíli jazdy prestane...

Iné autá dokážu skutočne toľko otravovať, až sa každý pripúta - dokonca aj na zadných sedadlách...

407 to pistanie po case vypne? Lebo mne to pistalo najprv slabo a po cca 20s intervaloch to zvysovalo hlasitost, az to pistalo fakt hlasno. Ale nepriputavam sa len na kratke jazdy po dedine, takze vzdy do cca 3min som bol na mieste.

Představ si, že pojedeš ty 3 minutky 50km/h a někdo ti to pošle do protisměru v momentě kdy už nebudeš moci reagovat. Co mysliš, že udělá tvoje nepřipoutaný tělo? To potom to pípání bude tvoje noční můra...lepší se poutat i na kousky...