RADEK kUČERA Odesláno 9. červen 2012 Odesláno 9. červen 2012 Chtěl jsem se zeptat jestli se da nejak opravit a sehnat nějaké díly na řazení u 206.Ta řadící páka má vůli jak svině a kupovat cele nové řazení bude asi pěkně drahé.Jestli jste to nekdo uz opravovali napište co a jak. Citovat
Dave_GTI Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Tohle by me taky zajimalo.Presedlal jsem ze stare audiny, ale to razeni je propastny rozdil Nez clovek zaradi, tak aby ty kvalty hledal Citovat
janny Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Tak ono to je všeobecne známe že 206 majú radenie katastrofálne už od výroby. moja nieje výnimkou... Citovat
Dave_GTI Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 takže zatlačit slzu a zvykat si? :-D Citovat
Dave_GTI Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Nekdo mi psal,ze se to da trochu napsavit short shiftem. Je to tak? Citovat
lacek206 Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Nekdo mi psal,ze se to da trochu napsavit short shiftem. Je to tak? tak tak...omnoho sa skráti dráha (cca 40%) Citovat
Eon Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 A nebude to pak chtít větší sílu na přeřazení? Citovat
RADEK kUČERA Odesláno 11. červen 2012 Autor Odesláno 11. červen 2012 co je to ten short shift. Citovat
lacek206 Odesláno 12. červen 2012 Odesláno 12. červen 2012 A nebude to pak chtít větší sílu na přeřazení? Trocha áno, ale to je zanedbaťelné to si zvykneš z jednej jazdy...keď máš kratšiu páku na vrchu tak sa musí aj sila použiť väčšia to je samozrejmosť ale ako píšem to je len zvyk...ani si to nevšimneš po 5 km... Citovat
mitu Odesláno 7. březen 2013 Odesláno 7. březen 2013 ahojte, rozmyslam ze skratim radiacu paku o cca 3cm lebo ma velku volu co je vraj bezne na 206kach a zle sa stym radi hlavne 1,2 a 5,R . myslite ze sa to oplati alebo do toho nezasahovat ? diks Citovat
lacek206 Odesláno 8. březen 2013 Odesláno 8. březen 2013 Vôlu s tím nespravíš, len skráťiš dráhu páky...a to je iné Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.