Moby89 Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 ještě technická kdo všechno bere ty malý ledničky do auta? potřeboval bych kousek místa na sobotní maso Citovat
agresssor Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 hele lidi jelikoz prijedu na cumendu v sobotu vecer tak pokud byste neco chteli dovalit nebo jeste dokoupit reknete a nebo napiste Citovat
Gabriel 307 Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 Moby: v chatkách tuším lednička je co dával Pe.Tr fotky chatek Citovat
Moby89 Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 a kdybych ti během dneška hodil nějaký naložený maso? nestane se nahodou že přijedeš s mastnou hubou a slovy: to maso bylo zkažený?:D Citovat
agresssor Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 Moby klidne ho sem hod a neboj se to nehrozi mam tu pizzu a spoustu jinejch dobrot :D Citovat
Gabriel 307 Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1388068&aid=96107 nee neboj to by se nezkazilo Citovat
Moby89 Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 tak vidíš oni jsou tam lednice, tak to je cajk:roker Citovat
agresssor Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 To je jedno Moby myslim to celkove kdyby nahodou neco ale zase zrovna ty nevymyslej picoviny Citovat
Moby89 Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 neboj, jako bys mě neznal. jenom důležitý věci;) Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 muj velkej neberu,a le gronholmovi (nebo lvickovi nalozim do kufru ten mensi gril) PS: vyberove rizeni na dovoz pipy z Kokorina do Prahy, nebo na chajdu? Mozna vyhraje Stifler a hodi to do Roztok Citovat
negrbob Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 Scratch: Kasli na ostrahu a dej se na logistiku Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 jo, to by mi slo, ted to vsechno rozhazim a sam pojedu prazdnej Citovat
Stifler Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 Scratch: a co vyhrávám za hlavní cenu? Citovat
Angelussy Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 Bude dostatek briketek od nafťáků a nebo máme nějaký na sobotu dovézt? :D Citovat
Moby89 Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 on vlastně dorazí na chvíli i Vojta, co? tak to je v pohodě:D ted vážne: klidně nějaký vem, když se nezdělaj tak si je zase odvezeš na příště Citovat
Angelussy Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 :D:D právě proto se ptám .. vím, že jste o tom měli horkou debatu :D ok .. kdyžtak přenechám scratchovi na chatu Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 Angelussy: :D, se spali na dalsim minisrazu Stifler, no vyhrajes odvoz te pipy do roztok a ja si ji tam pak vyzvednu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.