radim.1008 Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Tak to je blbý, hlavně jestli jsi ok. Citovat
Tom_206 Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Tak to je škoda hlavně, že jsi OK ... Citovat
ma.zek Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Marcel: s tim,cos napsal nemam problém. Myslim ale, že nemá cenu řešit jak kdo jezdí. Kdo chce jezdit rychle,bude tak jezdit ať je někdo proti nebo ne.. navíc mi nepřijde špatný zkusit s autem maximálku,aspoň jednou třeba,na dálnici to neni problém. Klid a mír:) [upravil dne 8/6/13 09:41 od ma.zek] Citovat
marko306 Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 No pekne, ešte že ste nedopadli horšie neboli ste na novinky.cz. Alebo na www.crashma.zek306.cz Citovat
radim.1008 Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Nezní to zrovna příjemně. Hlavně, když jste vyvázli živý a zdravý. Citovat
ma.zek Odesláno 27. srpen 2012 Autor Odesláno 27. srpen 2012 z telefonu hned po... neumí pěkný fotky Citovat
ma.zek Odesláno 27. srpen 2012 Autor Odesláno 27. srpen 2012 takový krásný auto to bylo co... Citovat
radim.1008 Odesláno 27. srpen 2012 Odesláno 27. srpen 2012 :o:o Tak to jsem čekal, že dopadla líp Moc z ní teda nezbylo. Škoda jí, viděl jsem na Kokoříně a fakt pěkný autí. Ať odpočívá v pokoji. Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 27. srpen 2012 Odesláno 27. srpen 2012 No ty kraso skoda tak krasneho auta ( [upravil dne 27/8/12 21:49 od 306-Kubik-S16] Citovat
Tom_206 Odesláno 27. srpen 2012 Odesláno 27. srpen 2012 Škoda tak krásný 306... ale je to jen auto a jak koukám, tak splnila svůj úkol na jedničku Citovat
John Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 Jak se už psalo škoda auta ale hlavní je,že ty jsi ok... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.