Nos Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 má štěstí dostala se evidentně do dobrých rukou Citovat
hugo.v.r. Odesláno 1. červen 2012 Autor Odesláno 1. červen 2012 Jako o dítě A to se tady nerozepisuju o prkotinách jako byla oprava žhavicího relátka, zámku kufru, výměna čelního skla (který jsem si já chomout praskl při přendavání zrcátka) a následný nekonečný lepení dešťovýho senzoru, kterej furt odpadává, a další a další nácviky... Ale jak říkám: rád se v autě vrtám a když se nic nesype, vrtám si jen tak pro radost. Protože nový z toho neudělam a tak bude furt co zlepšovat. Přidám jednu zajímavost: moje vysokotlaké čerpadlo Bosch made in Czech Republic... [upravil dne 2/6/12 16:12 od hugo.v.r.] Citovat
hugo.v.r. Odesláno 1. červen 2012 Autor Odesláno 1. červen 2012 Kvůli tý barvě jsem Péžovi odpustil i pár nedostatků zjištěných při koupi...jen je to docela soda při stříkání, lakýra vždycky skřípe zubama, když po miligramech dávkuje perleť Citovat
hugo.v.r. Odesláno 1. červen 2012 Autor Odesláno 1. červen 2012 Díky všem za projevy soustrasti Budu se snažit Luciferka piplat bez ohledu na to, že investice už dávno dosáhly vyšší hodnoty, než je jeho aktuální cena. Ale je to srdcovka, s tím nic nenadělám. Citovat
OK406 Odesláno 1. červen 2012 Odesláno 1. červen 2012 Máštom moc pěkný. Klobouk dolů. Počkej, až pojedeš nějakou dálku, například do Chorvatsky !!! Tempomat máš? Jinak pěkný popis + fotodokumentace.:potlesk Souhlasím s tebou, že je to srdcovka:super Citovat
hugo.v.r. Odesláno 1. červen 2012 Autor Odesláno 1. červen 2012 tempomat nemáš a ani nechceš Já jezdím jen po vlastech českých a nesnáším dálnice, takže tempomat by mi byl k ničemu. Dej pokoj Hrvatska, já jsem rád když dokjedu do Domažlic Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.