Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika v mobilu


Free-style

Recommended Posts

jj to je v poradku, me to zobrazuje v nastaveni BT u OBDII Sparovano.Odpojeno, dokud to nezacne komunikovat s nejakym softem, tak se to asi hlasi jako odpojeno-nepripojeno, sparovat staci zadat jednou, ono si to potom to zarizeni pamatuje, kdyztak v nastaveni BT u OBDII podrzenim prstu muzes zarizeni smazat ze seznamu, pri novem hledani zarizeni se to urcite zepta na kod.

vyzkousej program Torque, na google play je bud Torque Lite, nebo se samozrejme na netu da koupit/najit Pro verze, po spusteni se to spoji s autem.

problem nebude v komunikaci mobil-modul, pokud se to hlasi jako sparovano, ale otazkou je jestli to komunikuje s danou RJ, ale u novejsich benzinu by nemel byt problem, to spis nafty ze zacatku r. 2000 se malokdy nactou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že i když zařízení smažu a přidám ho znova tak to napíše spárováno ale na žádný kod se mě to neptalo a a v tom bude podle mě problém ješte to zkusí zítra s jiný mobile a Torque používám a zkoušel jsem i jiný aplikace ale žádná se s tim zařízením nespojí viděl bych to že bude problém v to párování že to po mě nechtělo ten kod a proto to spolu nekomunikuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos: já mám taky Android 2.3 a funguje to. Sice ne s mým autem, ale s jinými to běhá, takže zkus jiné auto nejlépe ještě novější a zkus i jiný mobil nebo si dej sraz s nějakým klubákem, kterému to chodí a vyzkoušejte navzájem své moduly ve svých autech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...