Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena celneho skla - dazdovy senzor


sannyray

Recommended Posts

A japa mi poradíš fešácky odškrábnout tu vrstvu tak, aby nebyly vidět díry skrz ?

Neboj že jsem jí nezkoušel opatrně zdrsnit, ale nepomohlo. Dokonce se mi ji podařilo v jednom místě slabě proškrábnout a zblízka je ta čárka vidět.

Znamenalo by to vybrousit až na sklo džuzny v místech - (podle obrázku výše od MJSytic) - kam přijdou příchytky. To by byl zvenku sakra pěknej pohled... Nedali mi tam totiž origo sklo ale cosi made in China a jak říkám - to černý orámování není ve skle, ale napařený na jeho vnitřní straně.

Zkusím holt poprosit znovu ten skloservis o přilepení, protože druhá příchytka a zrcátko jim drží, tak na to něco mít musej. Holt nesmím všechno chtít zbastlit sám, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmeš tvar, kterých chceš opsat, opatrně obřízneš nožíkem tvar tak abys proříznul tu černou vstvu - ideální je přelepit to páskou s přesahem a přes tu to řezat aby ti neujel nožík. Pak hranou toho nožíku odškrábeš černou vstvu od okraje k okraji místo očistíš a vlepíš tam co potřebuješ černým lepidlem. Pokud nejsi vyloženě nešika pochybuju že najdeš kde to bylo dělané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Ferry: odpadlo jak původní přilepení od profíků ze skloservisu, tak následně moje pokusy se speciálním lepidlem na zrcátka (s tou zelenou síťkou), tak dvojsloškový lepidlo na teflon který má jako primer nějaký hexafluorid.

Ono to totiž není nalepený na skle, ale na tý tmavý plastový vrstvě, a na tu nějak nic neplatí (zatím).

Promiň, sannyray, že ti zanáším vlákno svýma plkama :mad:

vobec si s tym nelam hlavu , toto vlakno je pre kazdeho a ja som si svoje vyriesil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...