Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 3.0 problém s motorem


Marie_Hedvika

Recommended Posts

Prosím poraďte. Koupila jsem Peugeot 406 V6 24V 3.0 s automatem a dělá to takovou nehezkou věc, že při vyšších otáčkách, cca 4 000-5 000 se rozbliká kontrolka motoru a řídící jednotka odpojí tři válce. Při snížení otáček to přestane hned dělat. Pokud se nepřekročí kritické otáčky, motor běží pěkně a bez problémů. Pokud se odpojí senzor od zapalovacích cívek, tak kontrolka sice taky bliká, ale válce se neodpojí a normálně to jede bez nějakých problémů. Můj automechanik už se informoval kde se dalo, ale nikdo si s tím neví rady. Nenašel by se zde někdo? Díky předem za případné reakce.

[upravil dne 22/5/12 20:46 od Marie_Hedvika]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cívkou by to být nemělo, je taky měněná.

motor je to novější

jakou diagnostiku má, nevím, resp. vím, že má nějakou univerzální, která nic nehlásila, a pak s tím byl v Peugeot servisu, kde jim to psalo to, co jsem psala výše. ale ještě to zkusím zjistit.

jinak všem moc díky za odpovědi :)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale cievok tam je 6 ;)

to ze bola menena jedna nic neznamena ;)

to ze sa to prejavuje az nad nejake otacky pre mna znamena len blby kontakt dakde pripadne nejake to cidlo, nic ine

este by to chcelo skusit ci studeny a zahriaty motor robi tak isto, pripadne ci stale presnie tie iste otacky, ci to spravi ak zrazu pridas alebo sa dostanes do tych otacok plynule...kazdopadne PP2000 to urcite ukaze...aj ked zavada sa neprejavi pri napichnuti ale bude ulozena ze sa vyskytla :P

[upravil dne 22.5.2012 23:48 od Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...