P607Olda Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 Po dvou letech používání se rozpadlo ložisko motoru. Překvapení je, že sekačka je poháněna komutátorovým motorem, s převodem ozubeným řemínkem do pomala asi 4:1. Řemínek má napínací kladku (ložisko) a napínací pružinu. Nemáte někdo náhodou návod, jak se motor montuje zpět do sekačky? Jde o to, jak \"pod motorem\" nasadit řemínek a napnout pružinu. Mně se podařilo namontovat motor, když jsem si pomohl provázkem, odklonit pružinu. Nicméně by mě zajímal správný montážní postup, jestli je na to nějaký trik, anebo montážní přípravky. Citovat
P607Olda Odesláno 8. červen 2013 Autor Odesláno 8. červen 2013 Opět se rozpadlo totéž ložisko. Opět jsem to asi po 10 pokusech smontoval, ale opět nevím ten správný trik. Byla to náhoda. Nemáte někdo návod na motáž? Citovat
velkybanan Odesláno 8. červen 2013 Odesláno 8. červen 2013 Tohle si zkoušel?jestli to tam třeba není http://www.boschtools.com/Service/ProductServices/Pages/ManualsandParts.aspx Citovat
P607Olda Odesláno 9. červen 2013 Autor Odesláno 9. červen 2013 To jsou profesionální nástroje (tools). Podobná stránka pro hobby sekačky? Citovat
P607Olda Odesláno 9. červen 2013 Autor Odesláno 9. červen 2013 Už jsem našel seznam dílů. ale nemám ještě návod. http://www.powertools-aftersalesservice.com/public/boschlg/service?p_auth=rYA7l2id&p_p_id=WSRP_bc93764e__6873__4b00__9a29__b331c9759da9&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_WSRP_bc93764e__6873__4b00__9a29__b331c9759da9_wsrp-navigationalState=L1dGUy9QVEFTLVBULVNJUy1TaXRlL2NzX0NaLy0vQ1pLL1ZpZXdQcm9kdWN0LURpc3BhdGNoO3BnaWQ9Yjg5YjJjZDEwMjNlNjYwOThkZmZkZWQyZjk5ZnFYTUVwN3VvO3NpZD1tdnFwV0hfUlJ2OHBHQzVsV3k2MW8zQmFqREVhdXZ4NkdGbz0* Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.