davidekcz Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Byly jsme v pátek večer (a pořádně) a zbytek víkendu máme leháro A co ty nebyl jsi navštívit druhou největší pouť v ČR? Citovat
koblih69 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Já byl, včera, dneska už jenom kynu Citovat
davidekcz Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Tak to jo.Hele jen se zeptám, někde jsem zahlídnul, že děláš v Milevsku nebo se tam pohybueš nebo něco je to tak? Taky jsem tam makal. no asi teda jenom 3 měsíce Citovat
koblih69 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 jojo, ale to už asi spíš přes SZ nebo v pokecu, to už bychom zaplácávali vlákno moc. [upravil dne 13/5/12 13:32 od koblih69] Citovat
Tom_206 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Tohle dobře fungovat nebude... já mám v 1.1 vstřiky vyměněný za vstřiky z 1.4 a funguje to, ale je potřeba vyměnit všechny, ne jen jeden Kdybys chtěl, mám tady ještě jeden vstřik z 1.1 K tý jednotce... jednotka tohle moc nepobere, když budeš mít jeden vstřik jinej. Bude to akorát dělat bordel Nehledě na ten rozdíl v průtoku. Citovat
Altman Odesláno 13. květen 2012 Autor Odesláno 13. květen 2012 No přesně tohle jsem potřeboval aby mi někdo napsal. Dobrá no tak se nic zkoušet nebude a ze vstřiku udělám třeba...třeba přívěsek na krk. Líbí se mi jak je zelenej. :-) Tak děkuju všem že jste poradili. Mě chvíli trvá než zmoudřím ale na radu odborníků dám. Takže holt dám teda tisícovku a budu mít nový vstřik. No i když nešel by z vrakoviště koupit? Citovat
Ducatista Odesláno 14. květen 2012 Odesláno 14. květen 2012 Nechápu, proč chceš kupovat na vraku vstřik v kdovíjakým stavu, když Tom ti nabízí právě jeden kus... Citovat
Altman Odesláno 14. květen 2012 Autor Odesláno 14. květen 2012 No ale to je určitě jinej než potřebuju. Tome neměl bys fotku vstřiku? Citovat
Altman Odesláno 20. květen 2012 Autor Odesláno 20. květen 2012 Tak jsem to vyzkoušel čistě ze zvědavosti a dost mě to překvapilo. Ihned po otočení klíčkem v zapalování se z motorového prostoru ozvalo takové cvaknutí (asi relé) a najednou nejde ani protočit motorem. Zdá se že jednotka je natolik chytrá, že odstavila vstřikovací i zapalovací systém. Tak tohle jsem nečekal, ale pokud to někomu pomůže, je dobré tohle vědět. Takže jedině stejný ventil. Citovat
Tom_206 Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 Já ten vstřik nemám momentálně u sebe ale je proměřenej a hodnota je 14,7 a je z mýho auta (206, 1.1 r.v. 99, ChouLu si taky jeden bral a je to OK Kdybys měl ještě zájem, tak SZ Citovat
Altman Odesláno 20. květen 2012 Autor Odesláno 20. květen 2012 Zájem rozhodně je pokud je to tento: http://www.auto-pilot.cz/citroen/saxo-s-s/vts/priprava-smesi-preplnovani/vstrikovaci-ventily-trysky/vstrikovaci-ventil-valeo/s159262/p1024/pro-8424718.html Citovat
Tom_206 Odesláno 21. květen 2012 Odesláno 21. květen 2012 vzhledově vypadá stejně, jenom ten můj je na obsah 1.1, tenhle je na 1.4 [upravil dne 21/5/12 08:52 od Tom_206] Citovat
Altman Odesláno 24. květen 2012 Autor Odesláno 24. květen 2012 Dobrý den tak nakonec po rozmýšlení jsem vzal vstřik zcela nový a vše šlape zcela výborně! Jenom se mi objevil nový problém kterého jsem si nikdy nevšiml. Automobil mám hlavně na poskakování po městě kde se motor sotva stačí zahřát. Dnes jsem absolvoval cestu do Liberce a zpět a několikrát se mi stalo že třeba při stání na semaforech se auto najednou začalo od motoru úplně klepat a motor chcípnul. Hned jsem motor \"zhasnul\" a pak znovu nastartoval a zase to samé. No tak jsem to udělal ještě jednou s plynovým pedálem na podlaze a najednou zase bylo několik desítek kilometrů vše v pohodě! Jsem z toho jelen a nevím co si o tom mám myslet! Přečetl jsem několik diskuzí a prý \"MAP senzor\"?!! Nemá někdo prosímvás nějaký nápad? Jinak \"ventil volnoběhu\" a \"lamda sonda u katalyzátoru\" byly vyměněny preventivně ihned po koupi vozidla včetně svíček i všech filtrů i kapalin. Oboje orignální Bosch! [upravil dne 25/5/12 00:27 od Altman] Citovat
FiFa_cze Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 Nevím jak u 206tek ale 106tek problémy s otáčkama dělá krokový motorek Stačí vyčistit a je po problému, ale to je takovej klasickej zádrhel u 106 a saxa, fakt nevím jestli s tím mají problémy i 206ky. Citovat
Altman Odesláno 25. květen 2012 Autor Odesláno 25. květen 2012 Děkuju za odpověď! Ale krokový motorek byl asi před půl rokem vyměněn za originální díl Bosch, takže zde by snad problém být neměl. Citovat
Tom_206 Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 Je možný, že to bude třeba i MAP senzor, mně hodil chybu a zachovalo se mi auto stejně, jak píšeš ty. Nech to hodit na diag a sleduj hodnoty, jak se pohybují a jestli jsou v optimálním rozmezí jak se studeným, tak se zahřátým motorem... Citovat
Altman Odesláno 26. květen 2012 Autor Odesláno 26. květen 2012 MAP sensor no....pročetl jsem forum a mohlo by to být i mnoho jiných věcí jako je např: čerpadlo, čidlo chladící kapaliny, zapalovací rampa. No a teď si má člověk mezi tím vybrat! Jinak tedy začnu asi tím vyčištěním krokového motorku, pak se pokusím vyčistit i MAP sensor (až zjistím kde se fyzicky nachází ) no a poté tedy bych to viděl na diagnostiku. Zatím vám všem zde zůčastněným musím poděkovat za rady já bych se jinak neměl vůbec ponětí čím začít! Citovat
koblih69 Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 Než začneš hledat zkontroloval bych důkladně o všechny čášti sání a podtlakové hadice. Citovat
Tom_206 Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 MAP senzor je myslím na boku \"domečku\" sání, přesně naproti vstupu vzduchu do klapky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.